Sanayi üretim verileri -İSO Tanıl Küçük: -"Sanayi üretiminde artış sevindirici olmakla beraber,…

  • Yazı boyutu
Sanayi üretim verileri
  -İSO Tanıl Küçük:
  -"Sanayi üretiminde artış sevindirici olmakla beraber,…

Sanayi üretim verileri -İSO Tanıl Küçük: -"Sanayi üretiminde artış sevindirici olmakla beraber, sanayi üretiminin, son dört aydır, bir ay azalıp bir ay artan istikrarsız bir seyir içinde olması düşündürücüdür"

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tanıl Küçük, "Sanayi üretiminde artış sevindirici olmakla beraber, sanayi üretiminin, Ağustos ayından başlayarak, son dört aydır, bir ay azalıp bir ay artan istikrarsız bir seyir içinde olması düşündürücüdür" dedi.
     TÜİK tarafından açıklanan Kasım ayı sanayi üretim verilerine ilişkin değerlendirmede bulunan Küçük, Kasım ayındaki sonucun, esasen beklenen bir gelişme olduğunu belirterek, "Zira, Kasım ayı ihracatındaki yüksek artış, sanayi üretimine dair ipuçlarını da vermişti. Öte yandan, artış sevindirici olmakla beraber, sanayi üretiminin, Ağustos ayından başlayarak, son dört aydır, bir ay azalıp bir ay artan, inişli çıkışlı, istikrarsız bir seyir içinde olması düşündürücüdür" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 217 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir