İnterfikir Bilişim İletişim Yayıncılık Ve Ajans Hizmetleri

  Mahmudiye Mahallesi 687 Sokak No: 7/7 ( / Karaman / Türkiye)
  090-542-6419530 -- --
  interfikir Bilişim İletişim Yayıncılık ve Ajans Hizmetleri (Firma Sahibi / Ortağı)

  Sanal Tur 360 Derece Panoramik Fotoğraf

  Hizmet Hakkında

  360 Derece Sanal Tur, bir mekânı tanıtmanın en etkin yöntemidir.360 Derece Sanal Tur, izleyicileri çekim alanının içinde gezer gibi dolaşmayı sağladığından, mekâna karşı inanırlık ve beğeni hissini artırmaktadır. Mekânı seyreden kişiye 360 derecelik bir bakış açısı sağlar; videonun aksine kontrol tamamıyla kullanıcıdadır. Mekânın istediği tarafına bakabilir, durdurabilir, istediği yeri büyütebilir, istediği detaya kolaylıkla ulaşabilir.
  60 Derece Sanal Tur web sitenize entegre edilebilir. Böylelikle mekânı seyreden kişiye mekânı istedikleri uzaklıktan sanki oradaymış hissi verebilirsiniz. Videonun aksine internet ortamında kolay yüklenilebilir, hızlı seyredilebilir ve böylelikle müşteriniz hiç sıkılmadan mekânınızı eğlenceli bir şekilde dolaşabilir. 360 Derece Sanal Tur, bütün web tarayıcılarda sağlıklı bir şekilde çalışır. Web sitesinin yanı sıra interaktif CD olarak da müşteriye sunulabilir. Özellikle hizmet sektöründe tercih edildiğinden, hizmet verilen mekânın tanıtımında çok etkili olmaktadır.
  Oteller, Restoranlar, Tatil Köyleri, Butik Oteller, Turistik Mekanlar, Restorasyon Firmaları, Müzeler, Belediyeler, Dekorasyon Firmaları, Emlak ve İnşaat Firmaları, Mimarlık, İç Mimarlık Ofisleri, Hava Limanları, Etkinlik -Tanıtım Firmaları, Depo Alanları, Fabrikalar, Üretim Tesisleri, Fidanlıklar, Hastaneler, Klinikler, Diş Sağlığı Merkezleri, Estetik ve Güzellik Merkezleri, Konak ve Köşkler, Kültür Merkezleri, Nikâh Sarayları, Parklar, Spor Tesisleri

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Hizmetleri

  İnterfikir Bilişim İletişim Yayıncılık Ve Ajans Hizmetleri
  Mahmudiye Mahallesi 687 Sokak No: 7/7 ( / Karaman / Türkiye)
  090-542-6419530 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir