Kardelenotomat

  Merter, defne sokak,no:6 (Güngören / İstanbul / Türkiye)
  090-536-9268177
  Uğur (Bakım Onarım Mühendisi)

  Sakız Otomat,sakız Makinesi,sakız Makineleri,sakız

  • Ürün Adı : Sakız Otomat,sakız Makinesi,sakız Makineleri,sakız

  Ürün Hakkında

  YÜZDE YÜZ YERLİ ÜRETİM PARÇA GARANTİLİ
  Sadece dükkanınızın önünde bulundurmak suretiyle hiçbir masrafa karışmadan ek gelir elde edebilirsiniz
  Okul yakınlarında bulunan kırtasiyeler,internet kafe`ler ve marketler başta olmak üzere dükkan önlerinde ek gelir kazanmak isteyen tüm işletmelere otomat bulundurma hizmeti vermekteyiz. Üstelik hiçbir bedel ödemeden! Makinalarımız 10 ykrş, 25 ykrş, 500 ykrş ve 1 TL ile çalışmaktadır . Eğer sizler de yüksek çocuk potansiyeli bulunan bir bölgede bulunuyor ve çocukların ilgi gösterdiği sektörde hizmet veriyorsanız bu iş tam size göre.

  İşte yeni gelir kapınız. Krizler ve işsizlik artık size dert olmayacak
  İşte size yeni bir gelir kapısı ! Üstelik ekonomik krizlerden etkilenmeden ve yüksek kar marjıyla. Böylesine kolay ve yüksek karlı bir kazancı birçok sektörde elde edemezsiniz .Üstelikte çok az bir vaktinizi ayırarak..

  Sabit maaşlı çalışan mısınız? Dilerseniz mevcut işinize ek gelir olsun
  Zamanınızı makina arızalatıyla uğraşmaya değil, daha fazla gelir elde etmeye harcayın. Çünkü makinalarımızı en az arıza yapacak şekilde hemen hergün güncelliyoruz.Tecrübelerimiz gösteriyor ki uzunca bir süreyle arıza gibi şeylere vakit ayırmayacak sadece para toplama ve yeni sakız ekleme işiyle uğraşacaksınız. Dilerseniz arıza,para toplama, makina yerleri bulma v.b işlemler için de bizden destek alabilirsiniz.

  Kendi işinizin patronu olmaya ne dersiniz?
  Maaşınız size yeterli gelmiyor veya ek gelir elde edip hayat standardınızı yükseltmek istiyorsanız bu iş tam size göre. Sakız makinalarınızı sizin belirleyeceğiniz konumlara koyarak kendi işinizin patronu olun. Dilediğinizce kazanın. Dönerek düşen, pat-pat, tezgah üstü v.b modellerimizden size uygun olanlarını avantajlı satın alma fiyatlarımızdan faydalanmak ve kiralama şartlarını öğrenmek için lütfen bizi arayınız.
  İrtibat : 05369268177

  iki yıl garantili ve yeni para birimine göre çalışan sakız makineleri , üst düzeyde memnuniyet sağlamaktadır. sıfır ve ikinci el sakız makineleri bulunmaktadır. 05369268177

  Tümünü göster
  Kardelenotomat
  Merter, defne sokak,no:6 (Güngören / İstanbul / Türkiye)
  090-536-9268177
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir