sahibinden.com yeni ofisi Sahiplex'e taşındı

  • Yazı boyutu
sahibinden.com yeni ofisi Sahiplex'e taşındı

e-ticaret platformu sahibinden.com, İstanbul Ataşehir'deki yeni ofisine taşındı. Sahiplex adı verilen sahibinden.com'un yeni ofisi, 5 bin metrekare büyüklüğündeki geniş bir alanda yer alıyor.

     sahibinden.com'dan yapılan açıklamaya göre Sahiplex, mimarlık ofisi Erginoğlu & Çalışlar tarafından tasarlandı. 265 kişilik bir ekibin hizmet verdiği bina, sağladığı konfor ve sosyal olanaklarıyla çalışan dostu olma özelliği taşıyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen sahibinden.com üst yöneticisi (CEO) Burak Ertaş, emlaktan otomobile, cep telefonundan güneş gözlüğüne, yedek parçadan iş makinesine kadar binlerce kategoride satışa sunulan milyonlarca ürün ile Türkiye'nin en büyük pazar yeri haline geldiklerini belirterek, yeni ofislerinin de bu vizyonu yansıtması gerektiğine inandıklarını kaydetti.
     Şirketin 265 kişilik güçlü bir ekiple yönetildiğini aktaran Ertaş, Türkiye'de alışveriş alışkanlıklarını değiştiren ve elektronik ticaretin gelişimine liderlik eden bir şirket olduklarını ifade etti.
     Ayda 22 milyon tekil ziyaretçinin oluşturduğu 2,7 milyar sayfa görüntülemesi ve 3 milyon aktif ilan ile Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarından biri haline geldiklerini vurgulayan Ertaş'ın açıklamada şu ifadelerine yer verildi:
     "İnsanların değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmek için sürekli yenilikleri arayan bir ekip olarak daha büyük hedeflere doğru yola çıkıyoruz. Yeni ofisimizin de bu vizyonumuzun bir simgesi olmasını istedik. En değerli varlığımız olan insan kaynağımıza olan inancımızı ve güvenimizi bu çalışma ortamı ile göstermeyi arzu ettik. Çalışan memnuniyeti ve çalışana yatırım öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Sahiplex, dünyanın önde gelen bilişim şirketlerine dahi örnek olacak şekilde tasarlandı. Ekibimizi rahat hissettirmek ve yaratıcılıklarını artırmak için pek çok özel alan oluşturduk. Dünyada eşine çok az rastlanır bir tartan pistimiz var. Ofisin etrafını çepeçevre dolaşan bu pistte arzu edenler koşu ya da yürüyüş yapabiliyor. Ayrıca basketbol ve fitness salonlarımız var. Yoğun iş temposu arasında zihinlerini tazelemek üzere özel dinlenme ve eğlence odaları da bulunuyor. Tüm bu imkanlar ekibin motivasyonunu da olumlu yönde etkiliyor. Çalışanların mutlu ve huzurlu olmadığı bir kurumun sürdürülebilir bir başarı sağlamasının mümkün olmayacağına inanıyoruz."
     Söz konusu ofiste akıllı sistemlerle donatılmış toplantı odaları ve çalışanların fikir fırtınası gerçekleştirebilmesi için yağmur ormanlarının atmosfer şartlarının oluşturulduğu özel bir oda bulunuyor.
     Ginger ve bisikletle binanın içinde gezebilen çalışanlar için her an hızlı atıştırmalık yiyecek ve içeceğe de ücretsiz ulaşabiliyor.
    
    
    


Bu haberi 530 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir