sahibinden.com Webrazzi 2012'nin "En İyi"leri arasında

  • Yazı boyutu
sahibinden.com Webrazzi 2012'nin "En İyi"leri arasında

sahibinden.com Webrazzi 2012'nin "En İyi"leri arasında

sahibinden.com, okuyucu oylamalarıyla aday gösterildiği Webrazzi Ödülleri 2012'de "En İyi Web Girişimi", "En İyi Seri İlan Sitesi" ve "En İyi Yerli Mobil Uygulama" kategorilerinde birinci oldu.
     sahibinden.com'dan yapılan açıklamaya göre, teknoloji sitesi Webrazzi'nin, internet dünyasının en başarılı çalışma ve girişimlerini belirlemek amacıyla düzenlediği Webrazzi Ödülleri 2012'nin sonuçları açıklandı.
     Şirket, okuyucu oylamalarıyla aday gösterildiği "En İyi Web Girişimi", "En İyi Seri İlan Sitesi" ve "En İyi Yerli Mobil Uygulama" kategorilerinde birinci olurken, "En İyi Alışveriş Sitesi" ve "Yılın CEO"su kategorilerinde de ikinci oldu.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen sahibinden.com CEO'su Burak Ertaş, on binlerce farklı ürün seçeneğiyle, aylık 25 milyon tekil kullanıcının ziyaret ettiği Türkiye'nin en büyük pazar yeri olarak kazandıkları bu başarıdan mutluluk duyduklarını belirtti.
     Oylamaya katılan tüm kullanıcılara teşekkür eden Ertaş, "Webrazzi gibi internet dünyasının nabzını tutan bir mecranın düzenlediği ve 800 bini aşkın kullanıcının oylarıyla belirlenen bir yarışmada 3 dalda en iyi seçilmek bizleri gururlandırdı. Müşterisine ve çalışanına değer katan bir şirket olarak, bu başarının marka gücümüzün bir kanıtı olduğuna inanıyorum. Kullanıcılarımıza her zaman daha iyiyi sunmak için tüm ekip olarak çalışmaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir