sahibinden.com, tersine beyin göçü için Silikon Vadisi'nde -sahibinden.com Üst Yöneticisi (CEO)…

  • Yazı boyutu
sahibinden.com, tersine beyin göçü için Silikon Vadisi'nde
     -sahibinden.com Üst Yöneticisi (CEO)…

sahibinden.com, tersine beyin göçü için Silikon Vadisi'nde -sahibinden.com Üst Yöneticisi (CEO) Burak Ertaş: -"Silikon Vadisi'nde çalışan Türklerle bir araya gelerek, orada kazandıkları tecrübeleri Türkiye'de değerlendirmeleri için onları kendi ülkelerinde çalışmaya davet edeceğiz"

Türkiye'de 12 senedir elektronik ticaret alanında faaliyet gösteren sahibinden.com, bilişim sektörünün kalbinin attığı Silikon Vadisi'nde 29 Kasım'da Türk çalışanlarla bir araya gelecek.
     Yapılan açıklamaya göre, sahibinden.com'un Üst Yöneticisi (CEO) Burak Ertaş'ın ev sahipliğinde, yurt dışında yaşayan ve bilişim sektöründe çalışan Türkleri ülkelerine davet etmek üzere, 29 Kasım Perşembe günü, Silikon Vadisi'ndeki pek çok yüksek teknoloji şirketinin merkezinin bulunduğu Palo Alto kentinde bir etkinlik düzenlenecek.
     Burak Ertaş, açıklamada yer verilen değerlendirmesinde, genç nüfusu ve dinamik ekonomik yapısıyla Türkiye'nin gerek e-ticaret gerekse internet sektöründe önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirtti.
     Başarılı olmak isteyen her şirket için çalışanların önemine değinen Ertaş, "Bizim sektörümüzde ise yetenekli ve işini tutkuyla yapan bir ekibin en önemli başarı faktörü olduğuna inanıyoruz. Ekibi oluşturmak için uygun koşulları yaratmanız gerekiyor; gönülden inanılacak bir vizyon, şeffaf bir yönetim kültürü, birbirine güvenen ve destek olan bir yapı ve sunduğunuz çalışma ve yaşama ortamı... Bu doğrultuda tasarladığımız yeni binamız da teknik altyapısı ve çalışan dostu özellikleriyle şirketimizin bir göstergesi niteliğinde" dedi.
     260 kişilik profesyonel ekiplerini bu işi severek yapan, dinamizmini koruyan yeni ekip üyeleriyle genişletmeyi istediklerini kaydeden Ertaş, Silikon Vadisi'nde çalışan Türklerle bir araya gelerek, orada kazandıkları tecrübeleri Türkiye'de değerlendirmeleri için onları kendi ülkelerinde çalışmaya davet edeceklerini ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 172 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir