Altinok

  hacıkadın cad no 2 (Gaziosmanpaşa / İstanbul / Türkiye)
  090-542-2646621
  Abdullah Altinok (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  İlan Etiketleri

  Saç Çikartan Mucize İlaç

  • İlan Sahibi : Abdullah Altinok
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Gaziosmanpaşa
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 23 Nisan 2010 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 23 Nisan 2011 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Saç Bakım Ve Ekim Merkezleri

  Saç Çikartan Mucize İlaç İlan Açıklaması

  SAÇ DÖKÜLMESİ İÇİN NEDEN HAIR GROWTH FACTOR?
  HGF Hair Growth Factor en etkili bitkisel saç çıkarma ürünüdür. HGF Tüm bu ürünlerden içerik ve etki olarak çok farklıdır.En büyük özelliği lokal uygulanan başka hiçbir ürüne ihtiyaç duyulmamasıdır. İçeriğindeki % 0.6 finasteride ve % 5 minoxidile eşdeğer herbal ürünler ve diğer besleyici bitki özleri sayesinde saçınızın ihtiyacı tümüyle karşılanmakta,saçlı deri kanlanması artırılmakta ve dökülmeye sebep olan DHT oluşumu engellenmektedir. Saçlı deri sorunlarının çözümü ve cilt besleyici bitkisel ürünler sayesinde kepeklenme,kaşıntı ve yağlanma düzeyini normal seviyelere çekerek cilt kalitesini artırmaktadır.

  Bilindiği üzere piyasada en fazla çeşidi olan ürün gurubu saç çıkarıcı ürünlerdir. Bu kadar ürün olmasının temel nedeni her ürün bir başka şekilde etki etmektedir. Hair Growth Factor (HGF) tüm bu ürünlerden içerik ve etki olarak çok farklıdır. En büyük özelliği lokal uygulanan başka hiçbir ürüne ihtiyaç duyulmamasıdır.

  Saçlı deri sorunlarının çözümü ve cilt besleyici bitkisel ürünler sayesinde kepeklenme, kaşıntı ve yağlanma düzeyini normal seviyelere çekerek cilt kalitesini artırmaktadır.

  DHT üzerine etkisi bilindiği gibi saç köküne bilinen en zararlı madde DHT dir(di hidro testesteron). HGF Sprey içerdiği herbal finasterid etkisiyle ilaç şeklinde sunulan finasteride (propecia,proscar,dilaprost) benzer şekilde 5-Alfa redüktaz enzimini inhibe ederek testesterondan Di Hidro Testesteron oluşumunu engeller. DHT etkisi engellendiğinde saç dökülmesi durur ve kalite kaybetmiş saçlar giderek eski haline yaklaşır, uzama hızı artar.

  HGF içeriğinde bulunan herbal rogain etkili ürünler minoxidil HCL gibi saçlı deride kan akımını artırararak ve yeni kılcal damarlar oluşmasını uyarıp kökün daha iyi beslenmesini sağlar ayrıca minoxidil HCL gibi kıl kökünü uyararak tüyleşmiş kılların saç halini almasına yardım eder.

  Müşteri Hizmetleri Alışveriş Güvenliği Gizlilik Kuralları Ürün İade Detayları Tesl

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer İlanları

  Firmaya ait başka diğer ilanı bulunamamıştır.
  Altinok
  hacıkadın cad no 2 (Gaziosmanpaşa / İstanbul / Türkiye)
  090-542-2646621
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir