Rtd Bilişim

  ordu merkez tasbası mahallesi ordu merkez (Merkez / Ordu / Türkiye)
  090-554-2560072
  www.rtdbilisim.com (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Firma Etiketleri

  Rtd Bilişim Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Kuruluş Yılı : 2007

  RTD; web ve internet çözümleri konusunda uzman, internet ortamını kendi yaşam alanı sayan bir ekiptir. Tek amacımız internet ortamındaki bilgi ve tecrübemizi müşterilerimizle paylaşarak değer yaratan, beğenilen projelere imza atmaktır.
  Enerjimizi geçmişte üstesinden geldiğimiz farklı projelerden ve müşterilerimizin sürekliliğinden almaktayiz. Bizim için her yeni proje, yeni bir heyecan yeni bir motivasyon kaynağıdır.

  Başarımız müşterimizin ihtiyaçlarına odaklanabilmemizin, müşteriye hızlı cevap verebilmemizin, yaratıcı çözümler üretebilmemizin, analitik düşünebilmemizin, müşteri ile uyumlu bir ekip oluşturabilmemizin ve dogru teknolojiyi doğru yerde kullanabilmemizin sonucudur.

  NEDEN RTD ?

  Bize Güvenebilirsiniz : Beraber iş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğuna inanıyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız.

  Başarılı Sonuçlara Odaklıyız : Enerjimizi mazeret üretmek yerine sonuç üretmek için kullaniriz. Pozitif bir yaklaşım ile problemlerin üstesinden gelmek temel çıkıs noktalarımızdan biridir.

  Müşterilerimiz Ortaklarımızdır : Ancak müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

  Tecrübeliyiz : Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber sektörde uzun yıllar tecrübeli bir çekirdek kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

  Yenilikçiyiz : Görev aldığımız projelerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her proje bizim için ayrı bir heyecan ve değerdir.

  Konumuzda Uzmanız : İşimizle ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

  İşimizi yapmak bizim için zevktir : İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Rtd Bilişim
  ordu merkez tasbası mahallesi ordu merkez (Merkez / Ordu / Türkiye)
  090-554-2560072
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir