Hasret Ticaret Pazarlama Dağitim

  Sakarya Mah. Mehmet Paşa Caddesi No : 48 Kahramanmaraş (Merkez / Kahramanmaraş / Türkiye)
  090-344-2233732
  Erdal çakmak (Firma Sahibi / Ortağı)

  Rod

  • Ürün Adı : Rod

  Ürün Hakkında

  MİKROFİBER BEZ

  KESİNLİKLE DETERJANSIZ TEMİZLİK SAĞLAR!!!

  Artık her gün toz almak zorunda değilsiniz! Mikrofiber yapısıyla Üç Boyutlu Mikrofiber Bez, tozları ve kirleri yutacak ve evinizin eskisinden daha uzun süre temiz kalmasını sağlayacak! `Tozların üzerine yapışmasını sağlayan özel mikrofiber malzemeden üretilmiştir.
  Bu sayede temizlik daha kalıcı olur ve uzun süre etkisini gösterir. Hava da tüylenme yapmaz.
  Kuru veya nemli biçimde istenildiği gibi kullanılabilir.
  Uzun süre kullanıma uygundur! 100 yıkamaya kadar dayanıklıdır!

  Üç Boyutlu Mikro fiber Bez; ahşap, metal, fayans, seramik, parke v.s. tüm yüzeylerde kullanılabilir.
  Onunla, tüm evinizde ve tüm yüzeylerde kusursuz temizlik sağlayabileceksiniz! Üç Boyutlu Mikro fiber Bez, normal temizlik bezlerine göre 10 kat daha fazla emiş gücüne sahiptir.
  Deterjana ihtiyaç yoktur.
  Üç Boyutlu Mikro fiber Bez tozlara karşı aşırı hassas bünyeler için idealdir ve astımlı ve alerjili kişiler için uygunluğu testlerle kanıtlanmıştır.
  Kuru olarak kullanıldığında statik enerji prensibine göre, nemli olarak kullanıldığında ise emici kılcal damar prensibine göre çalışmaktadır.

  MİKROFİBER BEZ NEDİR?


  Denye, 9000 metre uzunluğundaki iplik veya lifin gram olarak ağırlığını ifade eder. Denye ne kadar yüksek ise lif o kadar kalındır. Bir lifin “mikro fiber” olarak adlandırılabilmesi için 1 denyeden küçük olması gerekir.
  Mikro fiber sentetik bir malzemedir ve polyester ve poliamid liflerinin birleşiminden oluşur. Polyester, malzemeye güç ve dayanıklılık verirken; poliamid, bezin emici olmasını ve kolay kurumasını sağlar.
  Mikro fiber bezlerin temizlik sırrı bir cm2ye düşen lif miktarının fazlalığıdır.Bu çok fazla sayıdaki lifler binlerce kancalar oluşturarak kir,toz mikrop,bakteri gibi çeşitli maddeleri yakalayıp absorbe eder.

  Dairesel hareketli etkili temizlik sağlar.İnce iplik dokusu sayesinde en küçük çatlak ve boşluklara kadar girer.Normal bezlerin ulaşamadığı yerlere ulaşır.
  Micro fiber bezler kuru olarak kullanıldığında statik enerji prensibine göre, nemli olarak kullanıldığında ise emici kılcal damar prensibine göre çalışmaktadır. Micro fiber temizlik bezlerinin astımlı ve alerjili kişiler için uygunluğu da testlerle kanıtlanmıştır.
  Temizlik bezi, statik elektrik yüklü bir dokuma tekniğine sahip olduğundan, tozları yere ve havaya karışmadan bünyesinde toplar ve akan suyun altında da hemen bırakır.
  Micro fiber bezlerle yapılan temizlikte deterjana kesinlikle ihtiyaç yoktur.Tüm ihtiyacınız olan şey bir miktar sudur.Micro fiber temizlik bezi normal temizlik bezlerine göre 10 kat daha fazla emiş gücüne sahiptir.
  Önce granül haldeki PES(polyester) ve PA(poliamid) polimerler eritilerek sonsuz mikro iplikler elde edilir.
  Mikro ipliklerin birbirleri ile bağlanmasında herhangi bir kimyasal madde kullanılmaz. Bu nedenle insan sağlığına zarar verecek hiçbir madde içermez.Geliştirilmiş özel teknolojisi sayesinde her yönde kopma ve uzamaya karşı yüksek dirençli bir kumaştır.Bu özelliği sayesinde zor uygulamalarda başarı ile kullanılmaktadır.

  NUMUNE GÖNDERİMLERİ 100’ ER ADETLİKTİR

  Tümünü göster
  Hasret Ticaret Pazarlama Dağitim
  Sakarya Mah. Mehmet Paşa Caddesi No : 48 Kahramanmaraş (Merkez / Kahramanmaraş / Türkiye)
  090-344-2233732
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir