RMK Marine, Monaco Yat Show'a ödüllü süperyatı "Karia" ile katılacak

  • Yazı boyutu
RMK Marine, Monaco Yat Show'a ödüllü süperyatı "Karia" ile  katılacak

RMK Marine, Monaco Yat Show'a ödüllü süperyatı "Karia" ile katılacak

Koç Topluluğu'nun tersanesi RMK Marine, Monaco'da düzenlenecek olan yat fuarı "Monaco Yacht Show"a, bu yıl Dünya Süperyat Ödüllerinde "Jüri Özel Ödülü" alan süperyatı "Karia" ile katılacak.
     RMK Marine açıklamasına göre, 19-22 Eylül tarihlerinde Monaco'da düzenlenecek ve dünyanın en önemli yat tasarımcılarını, yapımcılarını, yat sahiplerini ve potansiyel müşterileri bir araya getirecek Monaco Yacht Show'a bu yıl tüm dünyadan sektörün önde gelen 500 firması katılacak. Fuarda 25 ile 90 metre uzunluğu arasında olan 100 civarında süper ve megayat sergilenecek.
     RMK Marine ise 2012 Monaco Yacht Show'a, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da düzenlenen Dünya Süperyat Ödülleri'nde "Jüri Özel Ödülü" alan 45 metre uzunluğundaki Karia ile katılacak. Ron Holland tasarımı olan ve iç dekorasyonu Design Unlimited tarafından gerçekleştirilen "Karia", yüksek teknolojiyi tasarım ve kalite birleştiriyor. Bütün kullanım alanları maksimum konfor ve rahatlık sunmak hedefiyle tasarlanan motor yatta 4 misafir kamarası, bir VIP odası ile master kamara bulunuyor. Tekne sahibinin kullanım alanı olan özel güvertede 3 banyo, bir giyinme odası ve ayrı bir dinlenme mekanı yer alıyor. Kaptan kabinleri ve köprü arasında yer alan özel geçişler, tekne sahibi ve mürettebatın alanlarını birbirinden ayırıyor. Karia tümüyle RMK Marine tarafından inşa edilerek donatıldı.
    
    
    

Bu haberi 149 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir