RMK Marine'den iPhone uygulaması

  • Yazı boyutu
RMK Marine'den iPhone uygulaması

RMK Marine'den iPhone uygulaması

Koç Topluluğu'nun tersanesi RMK Marine, yenilenen web sitesinin, RMK Marine ve Karia yatı ile ilgili bilgilere kolayca erişimi sağlayacak iPad uygulamasının ardından iPhone uygulamasını da başlattı.
     Yapılan açıklamaya göre, yeni uygulama sayesinde iPhone kullanıcıları, geçmişten bugüne RMK Marine'de inşa edilen teknelerle ilgili bilgilere ve konsept projelere online olmaya gerek kalmadan ulaşabilecek. Uygulamayla RMK Marine ve Karia'dan Nazenin V'e kadar pek çok yat ile ilgili bilgilere ulaşılabilecek.
     Bu arada, bütün iPhonelara uyumlu olan ve App Store'a RMK Marine yazarak erişilebiliyor.
     RMK Marine, 30 metre ve üzerinde kompozit, çelik ve alüminyum yelkenli ve motorlu yatlar üreten ve müşterilerine yüksek kaliteli, istisnai ürünler sunuyor. Nazenin V, Caressa K, Private Lives ve Jasmin gibi pek çok ödül kazanan yatların üretiminin yanı sıra yatlara tamir ve restorasyon hizmetleri de sağlıyor.
     RMK Marine bu yıl Monaco Yat Show'da, Ron Holland tasarımı olan 45 metre uzunluğundaki Karia yatını sergilerek, satışa çıkardı. Tersanede halen çeşitli motor yat projelerinin yanı sıra Oyster yatlarının inşası da sürüyor.
    
    
    

Bu haberi 163 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir