Renault Trucks'tan yaz kampanyası...

  • Yazı boyutu
Renault Trucks'tan yaz kampanyası...

Renault Trucks, Premium 430 ve Premium 460 çekici modellerinden satın alan müşterilerine 5 bin lira değerinde yedek parça hediye edecek

     Renault Trucks açıklamasına göre, 1 Haziran - 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında Renault Trucks, Premium 430 ve Premium 460 çekici modellerinden satın alan müşterilerine 5 bin lira değerinde yedek parça hediye edecek.
     Renault Trucks sahipleri kendilerine özel olarak hazırlanan Servismatic kartlarına yüklenecek bu puanları kullanarak yetkili servis noktalarında açılan iş emirlerine bağlı 5 bin lira tutarındaki yedek parça alımlarını ücretsiz olarak yapabilecekler.
     Renault Trucks Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu konuya ilişkin açıklamasında, kampanyanın müşterilerine daha yakın, daha kaliteli ve sürekli hizmet verebilmek için hazırlandığını belirterek, "Araçlarımızın düşük yakıt tüketimi ile işletme maliyetlerinde sağladığı tasarrufu bir adım daha ileri götürerek, bu kampanya ile müşterilerimizin yedek parça maliyetlerini de düşürdük. Ağır vasıta sahiplerinin yanında olmaktan gurur duyuyoruz" dedi.
     Renault Trucks Müşteri Hizmetleri Direktörü Serkan Karataban ise kampanya ile ilgili olarak şu değerlendirmede bulundu:
     "Renault Trucks olarak müşterilerimize verdiğimiz sözün arkasında durarak ağır vasıta sektöründe bir ilk olan servismatic kartı sayesinde müşterilerimizi her bakımdan kazançlı çıkarmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz bu tip özel kampanya ve aktivitelerden Renault Trucks sahibi olduğu sürece yararlanmaya devam edecekler" dedi.
    
    
    


Bu haberi 190 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir