Renault Trucks, müşterilere çeşitli ödeme fırsatları sunuyor

  • Yazı boyutu
Renault Trucks, müşterilere çeşitli ödeme fırsatları sunuyor

Renault Trucks, müşterilere çeşitli ödeme fırsatları sunuyor

Renault Trucks, 48 aya varan avro ve TL geri ödemeli kredileri ile çeşitli ödeme seçenekleri sunuyor.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Renault Trucks Türkiye, Renault Trucks Finansal Hizmetler (RTFH) işbirliğiyle tüm Renault Trucks markalı kamyon ve çekicileri için avro ve TL geri ödemeli kredi imkanları sunmaya başladı. Bu sayede Renault Trucks müşterileri, 48 aya varan vadelerde düşük peşinat ve cazip oranlı kredi seçenekleri ile araç alım olanağına ulaştı.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, "Yakıt tasarrufunda lider kamyon ve çekicilerimize Renault Trucks Finansal Hizmetlerin desteği ile 48 aya varan geri ödemeli kredi imkanları sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Renault Trucks Finansal Hizmetler'in sunduğu olanaklarla müşterilerimiz şimdi Renault Trucks araçları ile yakıttan sağlayacakları tasarrufa daha da avantajlı geri ödeme koşulları ile ulaşabilecek" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 118 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir