Renault'dan Hedef Filo'ya 3 Adet Fluence Z.E.

  • Yazı boyutu
Renault'dan Hedef Filo'ya 3 Adet Fluence Z.E.

Renault'dan Hedef Filo'ya 3 Adet Fluence Z.E.

Renault, operasyonel filo kiralama sektörü firmalarından Hedef Filo'ya 3 adet Fluence Z.E. teslim etti.
     Renault açıklamasına göre, Renault Fluence Z.E. kamu kuruluşlarının ardından geniş kitlelere ulaşmaya hazırlanıyor. Bu çerçevede Renault tarafından Hedef Filo'ya 3 adet elektrik motorlu Fluence Z.E. teslim edildi.
     Teslimat töreni, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar ve Ticari Genel Müdür Yardımcısı Guillaume Sicard ile Hedef Filo Yönetici Direktörleri Önder Erdem ve Ersan Öztürk'ün katılımlarıyla Renault'nun İstinye Şubesi'nde gerçekleştirildi. Teslimat töreni ile Hedef Filo, filosunda ilk Fluence Z.E. kullanan filo kiralama şirketi oldu. Fluence Z.E. kamu kuruluşlarının ardından geniş kitlelere ulaşmaya hazırlanıyor. Başbakanlık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kayseri Melikgazi Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi elektrik motorlu araç kullanan kamu kuruluşları arasında yer alıyor.
     Hedef Filo'ya araçların tesliminin ardından Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, "Dünyada olası bir çevre felaketine biz de otomobil sektörü olarak duyarlı olmak ve katkıda bulunmak zorundayız. Renault markasının öncüsü olduğu elektrik motorlu otomobiller devrimsel nitelikte yeni bir teknoloji. Fluence Z.E. kullanarak Hedef Filo'nun insan sağlığı ve çevreyi korumaya destek olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.
     Hedef Filo Yönetici Direktörü Önder Erdem ise şunları kaydetti:
     "Sektörde 10'uncu yılımızı kutlarken iş ortaklarımızla birlikte birbirimizden güç alarak büyümeye devam ediyoruz. Büyümeyi sürdürürken çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarımızı da unutmuyoruz. Sektörün ihtiyaçlarının sadece işten ibaret olmadığını düşünüyor, çevre duyarlılığı ve doğayı korumayı büyüme politikamızın en önemli dinamiklerden kabul ediyoruz. Bu nedenle yakın zamanda tüm dünyada kullanımı alanı artacak çevre dostu elektrikli araçlardan 3 tanesini Renault ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği çerçevesinde filomuza kazandırmaktan gurur duyuyoruz."
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir