Renault'dan günlük kullanıma yönelik elektrik motorlu süpermini -Renault ZOE 2014'ün ilk…

  • Yazı boyutu
Renault'dan günlük kullanıma yönelik elektrik motorlu süpermini
     -Renault ZOE 2014'ün ilk…

Renault'dan günlük kullanıma yönelik elektrik motorlu süpermini -Renault ZOE 2014'ün ilk çeyreğinde Türkiye'de lanse edilecek

Renault'un elektrik motorlu aracı ZOE, Türkiye'de 2014 yılının ilk çeyreğinde lanse edilecek.
     Renault açıklamasına göre, 2012 sonunda Fransa'da piyasaya sunulan Renault ZOE, önümüzdeki aylarda diğer Avrupa ülkelerinde pazara sunulacak.
     Renault ZOE, elektrik motorlu ulaşımın herkes için ulaşılabilir olduğu yeni bir çağın başlangıcını müjdeliyor. ZOE, hem otomotiv endüstrisi hem de Renault için ileriye doğru atılmış büyük bir adımı temsil ediyor. Renault, 115 yıllık geçmişi boyunca marka, yenilik yaratma konusundaki kabiliyetini ve teknolojiyi herkese ulaştırma becerisini defalarca gösterdi.
     Renault'nun "Drive the Change 2016" isimli stratejik planının bir parçası olan ZOE ise, Renault Z.E. serisinin öncüsü niteliğinde. Söz konusu araç Renault'nun elektrik motorlu araçlar konusundaki uzmanlığını makul fiyata sunulan kompakt ve çekici bir tasarımla bir araya getiriyor.
     Renault ZOE, Türkiye'de de 2014 yılının ilk çeyreğinde lanse edilecek.
    
    
    

Bu haberi 130 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir