Rekabet Kurulu kararları -Kurul, Wallmerk Yapı Kimyasalları İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ'nin tüm…

  • Yazı boyutu
Rekabet Kurulu kararları
  -Kurul, Wallmerk Yapı Kimyasalları İnşaat 
  Sanayi ve Ticaret AŞ'nin tüm…

Rekabet Kurulu kararları -Kurul, Wallmerk Yapı Kimyasalları İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ'nin tüm hisselerinin, Mapei SpA tarafından devralınması işlemine izin verdi

Rekabet Kurulu, Wallmerk Yapı Kimyasalları İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ'nin tüm hisselerinin, Mapei SpA tarafından devralınması işlemine izin verdi.
     Rekabet Kurumu'nun internet sitesinden yapılan duyuruya göre, Lilly İlaç Tic. Ltd. Şti. ile Beşer Ecza Deposu Tic. ve San. Ltd. Şti, Öz-sel Ecza Depoları Tic. ve Paz. AŞ ve İmtaş Ecza Deposu ve Gereçleri San ve Tic. Ltd. Şti. arasında ayrı ayrı akdedilen "İhale Deposu Sözleşmesi"ne bireysel muafiyet tanınmasına karar verildi.
     Kurul, Aero Precision Industries LLC'nin kontrolünün Greenwich AeroGroup Inc. tarafından devralınması işlemi ile Dytech-Dynamic Fluid Technologies SpA'nın tüm hisselerinin Tokai Rubber Industries Ltd. tarafından devralınması işlemine de izin verdi.
     Ayrıca Wallmerk Yapı Kimyasalları İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ'nin tüm hisselerinin, Mapei SpA tarafından devralınması işlemi ile Cytec Industries Inc. kaplama reçineleri işinin, Advent International Corporation tarafından yönetilen ve yönlendirilen bazı fonların tamamına sahip olduğu Al Chem&CY S.C.A. aracılığıyla devralınması işlemine de izin verilmesi kararlaştırıldı.
    
    
    

Bu haberi 212 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir