Rekabet Kurulu kararları -Kurul, Geforno Holding BV ile Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ…

  • Yazı boyutu
Rekabet Kurulu kararları
  -Kurul, Geforno Holding BV ile Rönesans 
  Gayrimenkul Yatırım AŞ…

Rekabet Kurulu kararları -Kurul, Geforno Holding BV ile Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ tarafından ortak girişim şirketi kurulması işlemine izin verdi

Rekabet Kurulu, Geforno Holding BV ile Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ tarafından ortak girişim şirketi kurulması işlemine izin verdi.
     Rekabet Kurulu'nun birleşme ve devralmalara ilişkin kararları, internet sitesinde yayınlandı.
     Buna göre, Mitsui & Co. Ltd. ile HCO İletişim ve Teknoloji Yatırımları Ticaret AŞ tarafından Tempo Çağrı Merkezi ve İş Süreçleri Dış Kaynak Hizmetleri Ticaret AŞ üzerinde ortak kontrol kurulması suretiyle ortak girişim kurulması işlemine izin verildi.
     Kurul, Sumisho Aircraft Asset Management B.V'nin kontrolünün Sumitomo Mitsui Financial Group tarafından, Sumitomo Corporation'dan devralınması işlemine de izin verdi.
     Geforno Holding B.V. ile Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ tarafından ortak girişim şirketi kurulması işlemine izin verildi. Söz konusu ortak girişimin Özmutlu Madencilik İnşaat ve Ticaret AŞ'nin tüm hisselerini devralması işleminin ise izne tabi olmadığı kararlaştırıldı.
     Donata Holding SE'nin iştiraki JAB Beech Inc. vasıtasıyla Caribou Coffee Company Inc'in kontrolünü devralması işlemine izin verildi.
     SGL Carbon Beteiligung GmbH ile Lindner Aktiengesellschaft Decken-Boden- Trennwandssysteme tarafından ortak girişim kurulması işlemine de izin verildi.
    
    
    

Bu haberi 297 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir