Real Hipermarketleri'nden Ramazan Erzak Paketi kampanyası

  • Yazı boyutu
Real Hipermarketleri'nden Ramazan Erzak Paketi kampanyası

Real Hipermarketleri'nden Ramazan Erzak Paketi kampanyası

Real Hipermarketleri, hazırladığı Erzak Paketlerinin içerisine fiyatı kadar indirim kuponu yerleştirdi.
     Real Hipermarketleri'nden yapılan açıklamaya göre, bu sene 17,90 lira, 29,90 lira, 39,90 lira, 47,90 lira, 80 lira olarak 5 farklı fiyat seçeneği ile hazırlanan paketlerin satışı 5 Temmuz 2012 tarihinde başladı.
     Satışa sunduğu Ramazan Erzak Paketi içerisine 5 Temmuz-30 Eylül 2012 tarihleri arasında kullanılabilecek ve birçok gıda ürününde geçerli 20 lira, 30 lira, 40 lira, 60 lira, 80 lira toplam değerinde indirim kuponu yerleştirdi. Böylelikle Ramazan Erzak paketlerini Real Hipermarketleri'nden satın alanlar alışverişlerini bedavaya getirmiş olacaklar.
     Ayrıca Ramazan Erzak Paketlerini kendileri hazırlamak isteyen müşteriler için özel tasarım koliler 2 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
     Real Hipermarketleri Türk Kızılayı ile ortak bir projeye daha imza attı. Yıl içerisinde kan bağışı kampanyalarını destekleyen ve Türk Kızılayı'na kapılarını açan Real Hipermarketleri'nde 20 Temmuz-20 Ağustos tarihleri arasında Türk Kızılayı standı kurarak hayırseverlerin bağışları kabul edilecek.
    
    
    

Bu haberi 179 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir