Ramazan Bayramı indirimi

  • Yazı boyutu
Ramazan Bayramı indirimi

Ramazan Bayramı dolayısıyla 17 Ağustos'a kadar PTT Kargo ile ulaştırılacak gönderiler yüzde 10 indirimli olacak

Ramazan Bayramı dolayısıyla 17 Ağustos'a kadar PTT Kargo ile ulaştırılacak gönderiler yüzde 10 indirimli olacak.
     PTT Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, PTT Genel Müdürlüğü'nce kargoların daha hızlı ve uygun fiyatlarla taşınması ve teslim edilmesini teminen bir dizi önlem alınırken, özel indirimler de yapıldı.
     PTT Kargo, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle özel ayrıcalıklar sunuyor. Telefon ya da internet üzerinden (www.ptt.gov.tr) sipariş verme, toplu kargo, kurumsal müşteriler ve önemli günlere özel indirimler, ücretsiz ambalaj, kredi kartıyla ödeme, ücretsiz teslim bilgileri ve Ramazan Bayramına özel yüzde 10 indirim imkanını PTT Kargo sunuyor.
     17 Ağustos'a kadar postaya verilen, kurye, şehir içi ekspres kurye, kargo ve VIP kargo ile kayıtlı küçük paket gönderilerine yüzde 10 indirim uygulanacak.
     Açıklamada, vatandaşlara, gönderici ve alıcı adreslerinin tam, doğru ve okunaklı yazılması, posta kodu yazımının unutulmaması, tebrik kartı zarflarının ağzının kapatılmaması, özellikle çok miktarda tebrik gönderen kişi ve kuruluşların gişe önlerinde beklememeleri için gönderilerin ücret alma makinesi bulunan gişelere verilmesi, gişelerimizde satılan pul baskılı tebrik zarfları ile resimli kartlarının tercih edilmesi; hediyelik eşya ve paketlerin gönderilmesinde, PTT Kargo hizmetlerinin tercih edilmesi, posta ile gönderilecek hediyelik eşyaların taşıma sırasında hasar görmemesi bakımından ambalajlarının sağlam olarak yapılması, bu amaçla posta gişelerinde bulunan ücretsiz kutu ve kargo yollama poşetlerinden faydalanılmasının hizmetlerin daha sağlıklı şekilde yürütülmesine yardımcı olacağı belirtildi.
    
     -Ücretsiz tebrik kartı-
    
     Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik kartı bastıran PTT Genel Müdürlüğü, "Kart Bizden Göndermesi Sizden Kampanyası" çerçevesinde, farklı görsellerden oluşan tebrik kartları vatandaşların hizmetine sundu.
     Kampanya kapsamında, Türkiye genelinde PTT Merkezleri ile büyük alışveriş merkezlerinde stantlar kurularak, tebrik kartlarının ücretsiz olarak dağıtıldığı, tanıtıcı faaliyetler yapıldığı ifade edildi.
    
    
    


Bu haberi 339 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir