Rabarba Açık Parfüm,ucuz Açık Parfüm

  Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Yolu. No:1 Kat:2/236 ( Meridyen İş Merkezi ) Merter – İstanbul-turkey (Güngören / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4815077 090-212-4815078 090-555-9986719
  Metehan Mert (Teknik Sorumlu / Mühendis)

  Rabarba Açık Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Kurumsal ; Rabarba Parfüm İstanbulda Kurulmuş Bir Aile Şirketidir. Rabarba Markası İle Hizmet Vermektedir. Rabarba Parfüm, Üretiminde Kullanmış Olduğu Hammaddelerin Dünya Genelinde Kendini İspatlamış Ve Ifra (international Fragrance Association) Ve Rıfm (research Institute For Fragrance Materials) Standartlarını Uygun Hammaddelerle Çalışmaktadır. Üretimde Kullanılan Esanslar Piyasadaki Diğer Firmalar Gibi 3. Kalite Esanslardan İmal Edilmemiştir.üretimde Kullanılan Esanslar 1. Kalite Top Kalite Esanslar Kullanılmaktadır.parfümlerimizde Cilt Sağlığı Korumak İçin Gliserin Kullanılmaktadır. Rabarba Parfüm, Üretimini Yüksek Kimya Mühendislerinin Kontrolleri Altında Profesyonel Teknik Kadrosu İle Sağlık Bakanlığı`nın Koymuş Olduğu Standartlara Harfiyen Uyulmakta Ve Teknolojinin Sunduğu Tüm İmkanlardan Faydalanmaktadır. Yaratıcılık Ve Yeniliklere Açık Olmak Başarılı Ve Kaliteli Parfümler Üretmenin En Temel Yapı Taşlarıdır. Rabarba,iyi Koku Konusunda Uzmandır,uygun Koku Konusunda Uzmandır… Ama En Çok Da Kokusuyla Aklınızda Yer Edecek Anılar Yaratma Konusunda Uzmandır. Çünkü Koku Kendisi Uçup Gitse Bile,hissi Kaybolmayan Bir Büyüdür… Rabarba Parfum Uygun Fiyata Kaliteli Ürün Daima Kaliteli Malı, Uygun Fiyatlarla Sunarak Uzun Yıllar Müşterilerine Hizmet Etmeyi Hedeflemektedir. Rabarba Parfüm Alanındaki Birikimlerini Ve Uzun Yıllara Dayanan Tecrübelerini Genç Ve Dinamik Yöneticileri İle Geliştirmeye Ve Pekiştirmeye Devam Etmektedir. Kendi Bünyesinde Oluşturduğu Ar-ge Bölümü Ve Teknolojik Donanımı İle Herkese Hitap Etmektedir

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Rabarba Açık Parfüm,ucuz Açık Parfüm
  Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Yolu. No:1 Kat:2/236 ( Meridyen İş Merkezi ) Merter – İstanbul-turkey (Güngören / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4815077 / 090-555-9986719
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir