1.yıl

  Pursaklar Vestel Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Pursaklar Vestel Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  pursaklar vestel servisi,pursaklarda vestel servisi,vestel pursaklar servisi,vestel servisi pursaklar,ankara pursaklarda vestel servisi,pursaklarda vestel beyaz eşya servisi,pursaklarda vestel klima servisi,pursaklarda vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Vestel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan pursaklar vestel servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Vestel pursaklar servisi olarak aynı zamanda pursaklarda vestel beyaz eşya servisi,pursaklar vestel kombi servisi,ve pursaklar vestel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada vestel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili vestel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Vestel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan vestel servisi Pursaklar da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  pursaklar vestel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü vestel pursaklar vestel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir