1.yıl

  Pursaklar Rubenis Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Pursaklar Rubenis Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  pursaklar rubenis servisi,pursaklarda rubenis servisi,rubenis pursaklar servisi,rubenis servisi pursaklar,ankara pursaklarda rubenis servisi,pursaklarda rubenis beyaz eşya servisi,pursaklarda rubenis klima servisi,pursaklarda rubenis kombi servisi,ankarada rubenis servisleri,rubenis ankara servisleri
  Rubenis ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan pursaklar rubenis servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Rubenis pursaklar servisi olarak aynı zamanda pursaklarda rubenis beyaz eşya servisi,pursaklar rubenis kombi servisi,ve pursaklar rubenis klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada rubenis servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili rubenis servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Rubenis ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan rubenis servisi Pursaklar da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  pursaklar rubenis servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü rubenis pursaklar rubenis servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir