1.yıl

  Pursaklar Philco Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Pursaklar Philco Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  pursaklar philco servisi,pursaklarda philco servisi,philco pursaklar servisi,philco servisi pursaklar,ankara pursaklarda philco servisi,pursaklarda philco beyaz eşya servisi,pursaklarda philco klima servisi,pursaklarda philco kombi servisi,ankarada philco servisleri,philco ankara servisleri
  Philco ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan pursaklar philco servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Philco pursaklar servisi olarak aynı zamanda pursaklarda philco beyaz eşya servisi,pursaklar philco kombi servisi,ve pursaklar philco klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada philco servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili philco servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Philco ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan philco servisi Pursaklar da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  pursaklar philco servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü philco pursaklar philco servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir