1.yıl

  Pursaklar Ferroli Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Pursaklar Ferroli Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  pursaklar ferroli servisi,pursaklarda ferroli servisi,ferroli pursaklar servisi,ferroli servisi pursaklar,ankara pursaklarda ferroli servisi,pursaklarda ferroli beyaz eşya servisi,pursaklarda ferroli klima servisi,pursaklarda ferroli kombi servisi,ankarada ferroli servisleri,ferroli ankara servisleri
  Ferroli ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan pursaklar ferroli servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Ferroli pursaklar servisi olarak aynı zamanda pursaklarda ferroli beyaz eşya servisi,pursaklar ferroli kombi servisi,ve pursaklar ferroli klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada ferroli servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili ferroli servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Ferroli ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan ferroli servisi Pursaklar da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  pursaklar ferroli servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü ferroli pursaklar ferroli servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir