1.yıl

  Pursaklar Baxi Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Pursaklar Baxi Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  pursaklar baxi servisi,pursaklarda baxi servisi,baxi pursaklar servisi,baxi servisi pursaklar,ankara pursaklarda baxi servisi,pursaklarda baxi beyaz eşya servisi,pursaklarda baxi klima servisi,pursaklarda baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Baxi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan pursaklar baxi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Baxi pursaklar servisi olarak aynı zamanda pursaklarda baxi beyaz eşya servisi,pursaklar baxi kombi servisi,ve pursaklar baxi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada baxi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili baxi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Baxi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan baxi servisi Pursaklar da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  pursaklar baxi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü baxi pursaklar baxi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir