1.yıl

  Pursaklar Airfel Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Pursaklar Airfel Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  pursaklar airfel servisi,pursaklarda airfel servisi,airfel pursaklar servisi,airfel servisi pursaklar,ankara pursaklarda airfel servisi,pursaklarda airfel beyaz eşya servisi,pursaklarda airfel klima servisi,pursaklarda airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Airfel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan pursaklar airfel servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Airfel pursaklar servisi olarak aynı zamanda pursaklarda airfel beyaz eşya servisi,pursaklar airfel kombi servisi,ve pursaklar airfel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada airfel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili airfel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Airfel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan airfel servisi Pursaklar da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  pursaklar airfel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü airfel pursaklar airfel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir