PTT Kargo gönderilerinde yüzde 10 indirim -Kurumun 172. kuruluş yıl dönümü ve Kurban Bayramı…

  • Yazı boyutu
PTT Kargo gönderilerinde yüzde 10 indirim
  -Kurumun 172. kuruluş yıl dönümü ve Kurban Bayramı…

PTT Kargo gönderilerinde yüzde 10 indirim -Kurumun 172. kuruluş yıl dönümü ve Kurban Bayramı dolayısıyla 18-24 Ekim tarihleri arasında PTT Kargo ile ulaştırılacak gönderilerde yüzde 10 indirim uygulanacak

PTT Genel Müdürlüğü'nün 172. kuruluş yıl dönümü ve Kurban Bayramı dolayısıyla PTT kargo gönderilerinde 18-24 Ekim tarihlerinde yüzde 10 indirim yapılacak.
     PTT'den yapılan yazılı açıklamada, PTT'nin 172. kuruluş yıl dönümünün 23 Ekim 2012'de kutlanacağı belirtildi. PTT'nin kuruluş yıl dönümü ve yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla, 18-24 Ekim 2012 tarihleri arasında, PTT Kargo ile ulaştırılacak gönderilerin yüzde 10 indirimli olacağı bildirildi.
     Açıklamada, hizmetlerin daha sağlıklı yürütülmesi için şu uyarılarda bulunuldu:
     "Gönderici ve alıcı adreslerinin tam, doğru ve okunaklı yazılması, posta kodu yazımının unutulmaması, tebrik kartı zarflarının ağzının kapatılmaması, özellikle çok miktarda tebrik gönderen kişi ve kuruluşların gişe önlerinde beklememeleri için gönderilerin ücret alma makinesi bulunan gişelere verilmesi, gişelerimizde satılan pul baskılı tebrik zarfları ile resimli kartların tercih edilmesi, hediyelik eşya ve paketlerin gönderilmesinde PTT Kargo hizmetlerinin tercih edilmesi, posta ile gönderilecek hediyelik eşyaların taşıma sırasında hasar görmemesi bakımından ambalajlarının sağlam olarak yapılması, bu amaçla posta gişelerinde bulunan ücretsiz kutu ve kargo yollama poşetlerinden faydalanılması hizmetlerimizin daha sağlıklı şekilde yürütülmesine yardımcı olacaktır."
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir