PTT'den 172. kuruluş yıl dönümünde 172. müşteriye ödül

  • Yazı boyutu
PTT'den 172. kuruluş yıl dönümünde 172. müşteriye ödül

PTT'den 172. kuruluş yıl dönümünde 172. müşteriye ödül

Posta ve Telgraf Teşkilatı'nın (PTT) kuruluşunun 172. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde, 19 Ekim'de başmüdürlüklerce belirlenecek bir PTT merkezinde 172. müşteriye ödül verilecek.
     PTT'den yapılan yazılı açıklamaya göre, kuruluşunun 172. yıl dönümü kutlamaları 19 Ekim Cuma günü, PTT Genel Müdürü Osman Tural başkanlığındaki heyetin, Anıtkabir'de Atatürk'ün mozolesine çelenk konulması ve saygı duruşunda bulunulmasıyla başlayacak ve Genel Müdürlük binasında tören gerçekleştirilecek.
     2012 yılı Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve 8. sınıf Seviye Belirleme Sınavında (SBS) ilk bine giren personel çocuklarına ödül verilecek. Kuruluş personelinin katılımıyla gerçekleştirilen ve bu yıl 4'üncüsü düzenlenen "Postadaki Hayatımız" konulu hikaye, şiir ve fıkra yarışmasında her dalda dereceye giren personele hediye takdim edilecek. 15-19 Ekim Haftası, Ankara PTT Genel Müdürlüğü ve tüm başmüdürlüklerde, PTT binaları ışıklandırılarak bayraklarla süslenecek.
     İllerde başmüdürler, ilçelerde ise merkez müdürleri başkanlığında oluşturulacak heyetlerle, 19 Ekim Cuma günü Atatürk Anıtı'na çelenk konularak, bulunulan yerin en üst mülki amiri ziyaret edilecek. Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle yerel basın davet edilecek, bilgilendirme toplantıları yapılacak. 19 Ekim tarihinden itibaren, kuruluş yıl dönümü konulu flamlar, 1 ay süreyle uygun görülen merkezlerde dönüşümlü olarak birer hafta ücret alma makinelerinde uygulanacak.
     PTT'nin 172. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla hazırlanan tanıtım afişlerinin PTT işyerlerinde, okullar ve kamuya açık diğer işyerlerinde teşhiri sağlanacak. 19 Ekim tarihinde başmüdürlüklerce belirlenecek bir PTT merkezinde 172. müşteriye ödül verilecek.
    
    
    

Bu haberi 96 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir