Profil Demir Ferforje İmalati Ve Satiş

  ümraniye Istanbul (Ümraniye / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3353708 090-216-4122034 090-533-6904666
  Profil Demir (Firma Sahibi / Ortağı)

  Profil Demir Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  1995 yılında ferforje ile tanışan kurucularımız 11 yıllık deneyimin ardından 2005 yılında PROFİL DEMİR FERFORJE İMALATI işletmesini kurmuşlardır. PROFİL DEMİR sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi siz degerli müsterileri ile paylasmanin heyecanini duyar. Kuruldugu günden itibaren basta ferforje sektöründe olmak üzere bahçe kapıları,bina giriş kapıları,balkon korkulukları,cam korkulukları,dekoratif parçalar,duvar korkulukları,merdiven korkulukları imalatında deneyimli başarılara imza atmıştır. konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştu

  Profil Demir tüm çalışanlarının aktif katılımıyla sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşılmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım temrin ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir. ` Biz Demire Hayat Katıyoruz...` sloganı ile başladığımız bu zorlu maratonda her bir ürünü seri üretimden gibi değil, ayrı bir sipariş olarak gördük ve her biri kaliteli ürünler ile müşterilerimizin beğenisini kısa sürede topladık.
  Çalışanlar insiyatif alır, çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözüme herkes yetkilidir.
  Şirketimizin uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.
  Yapılan işler kaliteli ve sistemli şekillerde gerçekleştirilir.

  Türkiye’de lider uluslar arası uzman ve müşterinin ilk aklına gelen şirket olmaktır. Ferforje üreticileri ile rekabet ortamında memnun müşteri portföyümüzü arttırmak, sıcak ve soğuk demir işleyerek ferforje ustalarına zengin ürün yelpazesi sunmaktır.

  PROFİL DEMİR
  0533 6904666

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Profil Demir Ferforje İmalati Ve Satiş
  ümraniye Istanbul (Ümraniye / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3353708 / 090-533-6904666
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir