Profi-chemicals Ltd Şti

  Birlik Sanayi Sitesi 1. Iş Merkezi Kat:5 No:80 Beylikdüzü / Istanbul (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8758127 090-212-8758172
  Yusuf Altay (Firma Sahibi / Ortağı)

  Profi-chemicals Ltd Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  EVSEL VE PROFESYONEL SU TASARRUF ÜRÜNLERİ www.suisrafinason.com
  İnsan hayatının, çevrenin ve doğal kaynakların korunması ve güvenliği için azami özeni gösteren ve dünya çapındaki satış ağıyla yapı ve endüstri kollarında, özel kimyasallar konusunda faaliyet gösteren firmamız, 1999 yılından itibaren; müşterilerimizi, bayilerimizi, çalışanlarımızı birlikte mutlu edebilen, sektörün dürüst, yenilikçi, insana, çevreye ve kaliteye saygılı, sürekli gelişen, lideri olmayı amaçlamıştır.

  Yapı sektörüne yönelik hırdavat, nalburiye ve yapı kimyasalları ürün gruplarında tedarikini yaptığımız silikon, akrilik mastik, poliüretan mastik, inşaat ve panel yapıştırıcıları, tek komponentli poliüretan montaj köpük gibi profesyonel derz dolgu malzemeleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, sektöre sunduğu kalitesi, yenilikleri, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle PROFI markası adı altında, Türkiye`nin bir çok il ve ilçesinde geliştirmiş olduğu geniş dağıtım ağı sayesinde, ürünlerini kolay ve sorunsuz bir şekilde kullanıcılarına ulaştırmakta, 12`yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatlarla şimdiden saygın markalar arasındaki yerini almaya başlamıştır.

  Ürünlerimizin her biri, kendi dalında lider veya önde gelen Avrupalı üreticilerin imal ettikleri hammaddeden üretilmiş olup üstün kaliteli ve uzun ömürlü profesyonel inşaat derz dolgu malzemeleridir. Gerek satış gerekse teknik servis ekibimiz sizlere ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sunmaktan memnuniyet duyacaklardır.

  Daha fazla bilgi için lütfen www.profi-chemicals.com ziyaret ediniz.
  Ürün Listesi için tıklayınız.
  Türkçe Katalog için tıklayınız.

  Şirketimiz aynı zamanda yıllardır çevre dostu ürünlerin tanıtımını ve satışını yapmaktadır. Bugüne kadar yüz binlerce aile, şirketimizin ürünlerini beğenerek kullanmakta; hem aile bütçelerini, hem de çevrelerini korumaktadırlar. Bu sayfada yer alan Comfortt® Fotoselli Su Tasarruf Aparatı, şirketimizin pazarlama gamında bulunan diğer

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Profi-chemicals Ltd Şti
  Birlik Sanayi Sitesi 1. Iş Merkezi Kat:5 No:80 Beylikdüzü / Istanbul (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8758127
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir