Prof. Dr. Toktamış Ateş'in vefatı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Türkiye değerli bir bilim…

  • Yazı boyutu
Prof. Dr. Toktamış Ateş'in vefatı
  -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu:
  -"Türkiye değerli bir bilim…

Prof. Dr. Toktamış Ateş'in vefatı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Türkiye değerli bir bilim insanını kaybetti"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Prof. Dr. Toktamış Ateş'in vefatıyla ilgili "Türkiye değerli bir bilim insanını kaybetti" dedi.
     Hisarcıklıoğlu, yayımladığı mesajında, Toktamış Ateş'in tedavi gördüğü İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendiğini ifade etti.
     Toktamış Ateş'in, Türkiye'nin yetiştirdiği önemli siyaset bilimcilerden biri olduğunun altını çizen çeken Hisarcıklığlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
     "Türkiye değerli bir bilim insanını kaybetti. 30'u aşkın kitabı ve köşe yazılarıyla insanların ufkunu açan Ateş, siyaset bilimine çok önemli katkılar yapan bir aydın, ülkemizin yetiştirdiği önemli bir siyaset bilimciydi.
     Türk iş dünyası adına, kendisine Yüce Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına, basın ve akademi camiasına ve bütün halkımıza başsağlığı diliyorum."
    
    
    

Bu haberi 223 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir