Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara'nın vefatı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "Işıkara hocamızın anısı…

  • Yazı boyutu
Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara'nın vefatı
  -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu:
  "Işıkara hocamızın anısı…

Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara'nın vefatı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "Işıkara hocamızın anısı her zaman yaşayacak, hizmetleri unutulmayacaktır"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara'nın anısının her zaman yaşayacağını ve hizmetlerinin unutulmayacağını ifade etti.
     Hisarcıklıoğlu, Işıkara'nın vefatı nedeniyle yayımladığı mesajında büyük üzüntü duyduğunu belirterek, merhuma rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diledi.
     Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:
     "Deprem alanındaki uzmanlığıyla tanıyıp sevdiğimiz Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara'nın hayatını kaybetmesi hepimizi derinden üzdü. Işıkara, jeofizikçi ve eğitimci olarak önemli hizmetlerde bulunmuş, toplumun her kesimi tarafından sevilmiş değerli bir bilim adamıydı.
     Toplumu bilinçlendirme çalışmaları sırasında 'deprem dede' ismiyle çocukların da sevgilisi haline gelen Işıkara Hocamızın anısı her zaman yaşayacak, hizmetleri unutulmayacaktır."
    
    
    

Bu haberi 113 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir