Private Label İstanbul Fuarı, CNR EXPO'da düzenlenecek

  • Yazı boyutu
Private Label İstanbul Fuarı, CNR EXPO'da düzenlenecek

Private Label İstanbul Fuarı, CNR EXPO'da düzenlenecek

Private Label sektörü, 11-14 Ekim tarihleri arasında Private Label İstanbul Fuarı'nda bir araya gelecek.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, CNR Uluslararası Fuarcılık tarafından CNR EXPO İstanbul'da düzenlenecek fuarda katılımcılar, Orta Doğu'nun en büyük zincir marketlerinin satın almacılarıyla buluşacak.
     Gelişmiş ekonomilerin satış ve üretim tarzı olan özel markalı ve market markalı ürün sektörüne ilişkin son yenilikler Private Label Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Fuarı'nda sunulacak. Ulusal ve yerel zincir market satın almacılarının davet edildiği Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Fuarı'na yurt dışından çok sayıda ülkeden özel bir alım programı dahilinde alıcılar getirilecek.
     Tanzanya ve Kenya gibi gelişmekte olan Afrika ülkeleri ile Almanya, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere Avrupa ülkeleri, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Makedonya, Malezya, Mısır, Nijerya, Rusya, Kazakistan, Ukrayna,Tunus, Irak, İran, Suriye, Mısır, Katar fuara alım gruplarının getirileceği ülkeler arasında yer alıyor. Alfa, Euromarche, City Center, Al-Othaims ve AlDhahry Group Private Label İstanbul'u ziyaret edecek önemli zincir marketler arasında yer alıyor.
     Private Label İstanbul, Orta Doğu başta olmak üzere, 84 ülkeden 5 bine yakın yabancı iş adamı ve alım heyeti tarafından ziyaret edilecek olan 14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 16. Uluslararası İş Forumu (IBF) ile eş zamanlı yapılacak. Eş zamanlı düzenlenen organizasyonun fuarlar arası yaratacağı sinerji ile katılımcı ve ziyaretçilere maksimum fayda sağlaması hedefleniyor.
     Private Label İstanbul'un katılımcıları arasında Biota Laboratuarları, Çiftçiler Birliği ( Cihan Grup),DNG Kozmetik, Parex, Plaspak, Say Kozmetik, Somçelik, Uzay Kimya, Zafer Grup, gibi sektörün lider firmaları yer alıyor. 20 ülkeden yerli ve yabancı 200'e yakın katılımcı firmanın yer alacağı organizasyona 20 bin profesyonel ziyaretçi bekleniyor.
     Private Label İstanbul Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Fuarı'nda kurulacak + Plus Market'te yeni ürünler sergilenecek. Katılımcı firmalara ait en son ürünlerin yer alacağı markette, ziyaretçiler yeni üretim teknikleri ve ürünleri görebilecek. Fuarın ana ürün gruplarını temizlik ve hijyen, gıda, kozmetik ve güzellik, ev ve mutfak ürünleri, ambalajlama, market ekipmanları ve diğer hizmetler oluşturuyor.
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir