Premiere Vision Moscow Fuarı -UTİB Yönetim Kurulu Başkanı Burkay: -"Özellikle ziyaretçilerin…

  • Yazı boyutu
Premiere Vision Moscow Fuarı
  -UTİB Yönetim Kurulu Başkanı Burkay:
  -"Özellikle ziyaretçilerin…

Premiere Vision Moscow Fuarı -UTİB Yönetim Kurulu Başkanı Burkay: -"Özellikle ziyaretçilerin profesyonel olması ve sunulan fuarcılık hizmetleri bizi memnun etti, seneye de katılacağız"

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen Premiere Vision Moscow Fuarı'yla ilgili, "Özellikle ziyaretçilerin profesyonel olması ve sunulan fuarcılık hizmetleri bizi memnun etti, seneye de katılacağız" değerlendirmesini yaptı.
     Burkay, yazılı açıklamasında, sektörün pazar payını ve ihracatı artırmak için çalışmalarına devam ettiklerini, bu kapsamda katıldıkları fuarın, birçok büyük firmanın satın alma yetkililerini buluşturması açısından önemli olduğunu belirtti.
     Türk ev tekstili sektörünün farklı pazarlarda hak ettiği değeri bulabilmesi için çabaladıklarını vurgulayan Burkay, şunları kaydetti:
     "Özellikle ziyaretçilerin profesyonel olması ve sunulan fuarcılık hizmetleri bizi memnun etti, seneye de katılacağız. Daralan pazarlarda yaşanabilecek olası kayıpların sektörü olumsuz etkilememesi için planlı hareket ediyoruz. Her fuar, bizler için yeni bir heyecan ve yeni bir pazar imkanı demek. Bu nedenle katılabildiğimiz tüm fuarlara katılıyor, hem sektörümüzü hem ülkemizi temsil ediyoruz. Emeklerimizin boşa gitmediğini görmek bizi önümüzdeki dönemler için motive ediyor."
     Kumaş ve aksesuar konseptiyle 24-25 Eylül'de düzenlenen fuara, 6 Türk firmasının katıldığı belirtildi.
    
    
    

Bu haberi 176 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir