Political Researcher Strateji Geliştirme Merkezi

  7 cadde 13/ 4 Öveçler - Çankaya (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-4729373
  kemal özkiraz (Firma Sahibi / Ortağı)

  Political Researcher Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Political Researcher 2007 yılında sadece siyasal ve sosyal araştırmalar alanında uzmanlaşmış bir kadro tarafından Ankara’da kurulmuştur. Political Researcher siyasal ve sosyal araştırmalar haricindeki alanlarda faaliyet göstermez. Siyasi kurumların ihtiyaçlarına yönelik kamuoyu araştırmaları alanında uzmanlaşmıştır. Aydınlık ve genç bir ekiple yola çıkan Political Researcher; Ankara merkezli olarak tüm Türkiye’de araştırma faaliyetlerini sürdürmektedir. Political Researcher geniş vizyonlu, tecrübeli ve uzman kadrolarıyla kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

  Political Researcher; sıradan bir araştırma kuruluşu olmayı değil, amatör ruhla profesyonel çalışmalar yaparken, topladığı ve kamuoyuna sunduğu doğru veriler ile sektöre olan güveni arttırmayı ve diğer sektör kuruluşlarına örnek teşkil edecek bir duruş yakalamayı hedefler.

  Political Researcher; ölçümleme, çözümleme ve önermeleriyle müşterilerine “Başarıya giden yolda rehberlik etmeyi siyaset dünyasında karşılaşılan sorunların çözümüne yönelik stratejiler geliştirerek müşteri sorunlarının en doğru, en hızlı ve en etkili şekilde çözülmesine yardımcı olmayı amaçlar.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Political Researcher Strateji Geliştirme Merkezi
  7 cadde 13/ 4 Öveçler - Çankaya (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-4729373
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir