Sandviç Panel,panel Kiremit,poliüretan Dolgulu Panel,kenet Çati

  sümer mah.69051 sk.hatice hatun apt.a blok kat 2 d.3 seyhan adana ( / Adana / Türkiye)
  0903222284878 0903222280067 (090) 532 220 99 75
  YAVUZ ÖZKAN (Firma Sahibi / Ortağı)

  Polistren Dolgulu Sandviç Paneller

  • İlan Sahibi : YAVUZ ÖZKAN
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Adana
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 8 Nisan 2009 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 8 Nisan 2010 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : İzolasyon

  Polistren Dolgulu Sandviç Paneller İlan Açıklaması

  AKDENİZ PANEL2007 yılında 10 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini sahaya yansıtmak için kurulmuş olup iyi işlerin ; "doğru malzeme, doğru üretim, doğru uygulamanın" üstün teknoloji ile birleşmesinin mükemmeli yakalamak için şart olduğu düşüncesi ile yıllık 200.000m2 uygulama yapmaktadır.

  Yaşı genç olan firmamızın sektördeki deneyimi esasen 10 yıldır. İş tecrübesini, bilgi birikimi ve teknik çözüm uzmanlığı ile birleştiren firmamız müşterilerinin en yakınında olmayı ilke edinmiştir.

  Bünyesindeki zengin Teknik ve Uygulama kadroları ile yüksek oranlarda iş yapabilme kapasitesine sahiptir.

  Firmamız; Türkiye’nin konusunda öncü ve kaliteyi ön plana çıkaran iş ortakları ile oluşturduğu bilgi birikimli destek sayesinde kısa zamanda sanayici ve yatırımcılarla kurduğu güçlü diyalogla sektörde üst sıralara tırmanmıştır.

  TEKNİK DETAY’ın faaliyet alanı; her türlü sanayi yapılarının, askeri birliklerin, depoların, hangarların, hastanelerin, okulların, soğuk hava depolarının, spor salonlarının çatı ve cephe kaplamalarının uygulamalı olarak yapılmasıdır.

  TEKNİK DETAY; inşaat uygulamalarında pek çok projede yapmış olduğu gibi her türlü çatı ve cephe örtüsü uygulaması ve malzeme satışı yapmaktadır (sandviç panel, boyalı sac trapezler, alüminyum trapezler, panel kiremit, polikarbonat aydınlatma, alüminyum veya sac kenet uygulamalar gibi).

  TEKNİK DETAY; müşteri odaklı satış prensibiyle saha uygulamalarında firma yetkilisi ve şantiye şefleri ile birlikte proje aşamasından işin bitirilmesine kadar tüm safhalarda ortak çalışma imkanlarını kullanmakta ve oluşabilecek sorunları minimuma indirmek için firma yetkilisinin fikirlerine mutlaka değer verilmesi gerektiğini kabul etmektedir.

  Firmamızın satış stratejisi; Türkiye’nin tüm coğrafyasında konusunda profosyonel uzman ekiplerle geniş ürün yelpazesi, etkin kaynakları, müşteri isteği doğrultusunda her türlü Polistren, Poliüretan, Taşyünü ve Camyünü dolgulu Çatı Cephe pan

  Tümünü göster
  Sandviç Panel,panel Kiremit,poliüretan Dolgulu Panel,kenet Çati
  sümer mah.69051 sk.hatice hatun apt.a blok kat 2 d.3 seyhan adana ( / Adana / Türkiye)
  0903222284878 / (090) 532 220 99 75
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir