Plastpa Plastik İth. İhr. San. Tic.

  İhsaniye Mah. Havuzlar Cad. No:24 mersin ( / / Türkiye)
  090-324-3364431 090-324-3375339
  Muhammed KALKAN (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Plastpa Plastik Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  PLAST-PA PLASTİK SANAYİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET

  Özel sektör tarımsal ve mode

  bahçe araştırma kuruluşu statüsüne sahip olan PLAST-PA 2000 yılında kurulmuştur. İthalatı ve ticareti konusunda kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ürünlerini sunmaktadır.
  Merkezi Mersinde olmak üzere müdürlükleri ve çeşitli illerde, ülkelerde bulunan bayilikleri ile sektördeki dünya devlerinin teknolojilerini ve birimlerini de kullanarak sektörünün en iyi ürünlerini Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine pazarlamaktadır.

  SEKTÖRDE LİDER

  Sektörünün en kaliteli ithal ve yerli bağcık, ithal ve yerli fidan aşı bağı, parafinli aşı bağı PARAFİLM, aşı makinesi ve ekipmanları ( göz aşısı, kalem aşısı, omega aşısı), tam bodur ve yarı bodur dal açma aparatları, fidan tutturma kancası, tülleri tutturma klipsi, telli terbiye sisteminde kullanılan bodur elma bağlama ipleri, damlama ve sulama da kullanılan pratik klips, fidan tokası, destekleme aparatı, zeytin toplama tırmığı, tele tutturma klipsi, gölgeleme klipsi, meyve destekleme çatalı, sera askısı, sera klipsi, fidan etiketi piyasaya sunan PLAST-PA sektörde Türkiye’ nin en büyük plastik üreticisi olmayı hedeflemektedir.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Plastpa Plastik İth. İhr. San. Tic.
  İhsaniye Mah. Havuzlar Cad. No:24 mersin ( / / Türkiye)
  090-324-3364431
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir