Pizza Pizza’dan 3 günde 3 açılış

  • Yazı boyutu
Pizza Pizza’dan 3 günde 3 açılış

İzmir merkezli Pizza Pizza, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

İzmir merkezli Pizza Pizza, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Türkiye pizza sektörünün lideri, son olarak Karabağlar, Bornova Merkez ve Gaziemir Optimum AVM şubelerini de İzmirli’nin hizmetine sunarak, kentte 39 şubeye ulaştı.

Türkiye pizza sektörünün lideri Pizza Pizza, tüm yurtta olduğu gibi İzmir’de de büyümeye hız verdi. Halen 45 ilde 200′e yakın şubesi olan Pizza Pizza, açılışını gerçekleştirdiği son 3 şubesiyle İzmir’de 39 şubeye ulaştı. İzmir merkezli Pizza Pizza, açılışların ardından Karabağlar, Bornova Merkez ve Gaziemir Optimum AVM’de birbirinden leziz pizza ve geniş menü seçenekleriyle, İzmirliler’i ağırlamaya başladı. Renkli görüntülerin yaşandığı ve İzmirliler’in akın ettiği açılışlarda, katılımcılara çeşitli sürprizler sunuldu.

İzmir Torbalı’da kurulduğu 1999 yılından bu yana hızlı büyümesiyle dikkat çeken Pizza Pizza, özellikle de Türk damak tadına uygun ürettiği pizzalar ve zengin menüsüyle, kısa sürede ülkenin en büyük ”Pizza Franchising Zinciri” konumuna ulaştı. Sadece büyük kentlerde değil, ilçelerde de şubeler açan Türkiye’nin pizzacısının hedefi, her geçen gün daha yaygınlaşarak daha çok insana ulaşabilmek.

İzmir Karabağlar, Bornova Merkez ve Gaziemir Optimum AVM ‘de açılan son 3 şubeyle büyümeye devam ettiklerini söyleyen Pizza Pizza Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Türker, İzmir markası olarak ülkedeki şube sayısını artırmayı amaçladıklarını belirtti. Türker ayrıca, büyüme hedefi kapsamında, Nisan ayı sonuna kadar Irak’taki ikinci şubesini Bağdat Karrada’da, İran’daki ilk şubesini iseArdabil kentinde açacaklarını söyledi.

 

 

Kaynak: KOBİPOSTASI


Bu haberi 478 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir