Pierre Cardin ilkbahar/yaz koleksiyonunu tanıttı -Pierre Cardin Baş Tasarımcısı Faruk Kalaycı:…

  • Yazı boyutu
Pierre Cardin ilkbahar/yaz koleksiyonunu tanıttı
     -Pierre Cardin Baş Tasarımcısı Faruk Kalaycı:…

Pierre Cardin ilkbahar/yaz koleksiyonunu tanıttı -Pierre Cardin Baş Tasarımcısı Faruk Kalaycı: -"Tropik hava 'radiance' grubuyla başlıyor ama bundan sonraki koleksiyonlarda devam ederek gidecek. Yaz yaklaştıkça renkler daha da sıcaklaşacak"

Pierre Cardin Baş Tasarımcısı Faruk Kalaycı, ilkbahar/yaz koleksiyonuna ilişkin, "Tropik hava 'radiance' grubuyla başlıyor ama bundan sonraki koleksiyonlarda devam ederek gidecek. Yaz yaklaştıkça renkler daha da sıcaklaşacak" dedi.
     Kalaycı, Pierre Cardin'in ilkbahar/yaz koleksiyonuna ilişkin düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, koleksiyonda mavi ışık diye bir temanın bulunduğunu belirterek, koleksiyonun İtalya'daki Grotta Azzurra mağarasından esinlenerek hazırlandığını kaydetti.
     Koleksiyonda kahve, siyah ve bej renklerin hakim olduğu grupların da bulunduğunu ifade eden Kalaycı, "radiance (aydınlık)" grubunun yazın sıcak renklerinden oluştuğunu söyledi.
     Kalaycı, koleksiyonların rahat ve doğal olmasına dikkat ettiklerini aktararak, "Tropik hava 'radiance' grubuyla başlıyor ama bundan sonraki koleksiyonlarda devam ederek gidecek. Yaz yaklaştıkça renkler daha da sıcaklaşacak" dedi.
     Kalaycı'nın konuşmasının ardından Pierre Cardin'in ilkbahar/yaz koleksiyonuna ilişkin defile gerçekleştirildi.
     İlkbahar/yaz koleksiyonu ürünleri, "Grotta Azzurra (mavi gümüş ışık)", "brown-black" ve "radiance" temalarıyla satışa sunuluyor.
    
    
    

Bu haberi 210 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir