Pfizer Türkiye'ye yeni insan kaynakları direktörü atandı

  • Yazı boyutu
Pfizer Türkiye'ye yeni insan kaynakları direktörü atandı

Pfizer Türkiye'ye yeni insan kaynakları direktörü atandı

Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları (İK) Direktörlüğüne Pfizer'in içinden yetişmiş bir isim olan Bahar Özen Şansal getirildi.
     Pfizer'dan yapılan açıklamaya göre, 2000 yılından itibaren Pfizer bünyesinde satış ve pazarlama alanında farklı roller üstlenmiş olan Şansal, son olarak Anti-İnfektif İş Birimi Müdürü olarak görev yapmaktaydı.
     Pfizer, şirket içi rotasyona büyük önem vererek çalışanlarına kariyerleri boyunca farklı pozisyonlarda farklı tecrübe imkanları sunmaya özen gösteriyor. Şansal'ın satış ve pazarlama alanlarında edindiği deneyim ile İK divizyonuna yeni bir vizyon getirmesi bekleniyor.
     Şansal da, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, Pfizer olarak inovasyonu, bugün ve gelecekteki başarının temel unsurlarından biri olarak gördüklerini ifade etti.
     Bu arada, 1997 yılında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olan Şansal, 3 yıl Arthur Andersen Danışmanlık Şirketinde çalıştı. 2000 yılında Pfizer'e katılmasını takiben Kurumsal Stratejide Proje Müdürlüğü, Taymed ürünlerinden sorumlu Ürün Müdürlüğü ve mümessillik görevlerini başarıyla yürüttü.
     Şansal, Eylül 2003'den itibaren farklı ürünlerde sorumlu Ürün Müdürü olarak çalıştı, Haziran 2006'da Kıdemli Ürün Müdürü olarak atandı, 2009 yılında önce Yeni Ürünler Planlama Müdürü, ardından MSS/Ağrı grubu Grup Pazarlama Müdürü olarak çalıştı.
     Şansal, Aralık 2011'den beri Anti-İnfektif İş Birimi Müdürü olarak görev yapmaktaydı.
    
    
    

Bu haberi 184 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir