Pfizer PetStar 2013 Takvimi yeni yıldızlarını bekliyor

  • Yazı boyutu
Pfizer PetStar 2013 Takvimi yeni yıldızlarını bekliyor

Pfizer PetStar 2013 Takvimi yeni yıldızlarını bekliyor

Pfizer Türkiye Hayvan Sağlığı'nın, herkesin katılımına açık olarak 8 yıldır düzenlediği PetStar Takvim Yarışmasına 23 Aralık'a kadar başvuru yapılabilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, katılımcıların ve jürinin oylarıyla dereceye giren hayvanlar 2013 Pfizer PetStar takviminde yıl boyu hayvan dostlarıyla birlikte olacak.
     Facebook üzerinden yapılan yarışmada katılımcılar, fotoğraflarını 4 hafta boyunca sisteme girebiliyor, isteyen herkes sayfaya yüklenen birbirinden güzel kedi ve köpek fotoğraflarını oylayabiliyor.
     Yarışmaya katılmak isteyenler, http://bit.ly/PetStar13 adresine girerek, sevimli dostlarına ait yüksek çözünürlüklü istedikleri sayıda fotoğrafla başvuruda bulunabiliyorlar.
     Oylama sürecinin ardından en çok oy alan 100 fotoğraf belirlenecek. Beş kişilik jürinin incelemesi sonucunda bu fotoğraflar arasından en çok oyu alan 24 fotoğraf seçilecek. Takvimde yer alacak 12 kedi ve 12 köpek fotoğrafı, bu yılın PetStar 2013 Özel Masa Takvimi'nde yer alacak ve sahipleriyse çeşitli hayvan bakım ürünlerinden oluşan PetStar Seti kazanacak.
     Geçen yılki Petstar Takvimi Fotoğraf Yarışması'na, 85 bin 388 kullanıcı birbirinden güzel 13 bin 757 kedi ve köpek fotoğrafını PetStar 2012 uygulamasına yükleyerek ya da oy kullanarak katıldı. Yarışmada toplam 402 bin 103 oy kullanılmıştı.
    
    
    

Bu haberi 232 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir