Peugeot Otomotiv Pazarlama Filo ve 2. El Satış Direktörlüğü'ne Merih Tüzün atandı

  • Yazı boyutu
Peugeot Otomotiv Pazarlama Filo ve 2. El Satış Direktörlüğü'ne Merih Tüzün 
atandı

Peugeot Otomotiv Pazarlama Filo ve 2. El Satış Direktörlüğü'ne Merih Tüzün atandı

Peugeot Otomotiv Pazarlama AŞ Filo ve 2. El Satış Direktörlüğü görevine, 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle Merih Tüzün atandı.
     Şirketten yapılan açıklamaya göre, Merih Tüzün, Peugeot Otomotiv Pazarlama AŞ Genel Müdürü'ne bağlı olarak görev yapacak.
     Peugeot Otomotiv Pazarlama AŞ Satış Direktörü Bekir Hassan'ın Türkiye'deki görev süresi 2013 yılının 2. yarısında son bulacak. Merih Tüzün, bu sürecin sonunda Satış ve Filo Direktörlüğü görevini de üstlenecek.
     Galatasaray Lisesi ve ODTÜ İşletme Bölümünü bitiren Tüzün, 1994 yılında Renault MAIS'ta satış koordinatörü olarak göreve başladı. Tüzün, özel satışlar filo ve ticari araçlar sorumluluğunun ardından. 2002 yılına kadar Renault MAIS çatısı altında Risk Yöneticisi olarak görevini sürdürdü. Aralık 2002 tarihinden itibaren Dacia Otomobilleri Satış, Satış Sonrası ve Dağıtım Hizmetleri AŞ Genel Müdürlük görevini yürüten Tüzün, Eylül 2006 itibariyle de Renault MAIS Satış ve Şebeke Müdürlüğü görevine getirildi.
     Tüzün, Şubat 2012 - Ekim 2012 tarihleri arasında ise Renault Pars / İran Ticari Direktörü olarak görev yaptı.
    
    
    

Bu haberi 268 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir