Petroleum İstanbul Konferans ve Fuarı -Etkinlik, 11-14 Nisan arasında "Türkiye Akaryakıt ve LPG…

  • Yazı boyutu
Petroleum İstanbul Konferans ve Fuarı
  -Etkinlik, 11-14 Nisan arasında "Türkiye Akaryakıt 
  ve LPG…

Petroleum İstanbul Konferans ve Fuarı -Etkinlik, 11-14 Nisan arasında "Türkiye Akaryakıt ve LPG Piyasalarında Tam Rekabet ve Serbest Piyasa Düzleminde Mevcut Durum ve 2023 Vizyonu" başlığıyla düzenlenecek

Petroleum İstanbul Konferans ve Fuarı, "Türkiye Akaryakıt ve LPG Piyasalarında Tam Rekabet ve Serbest Piyasa Düzleminde Mevcut Durum ve 2023 Vizyonu" başlığıyla 11-14 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek.
     TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki etkinlikte, sektörle ilgili kanun değişiklikleri ile Türkiye akaryakıt ve LPG piyasalarının gelecek 10 yılına ilişkin değerlendirmeler ve öneriler ele alınacak.
     Enerji Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akıncı, yaptığı yazılı açıklamada, Petroleum İstanbul Konferans ve Fuarı'nın yerli ve yabancı çok sayıda kayılımcıyı ağırlayacağını belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu:
     "Türkiye'nin birçok ilindeki ticaret odasının, üyeleri için ziyaret organizasyonları gerçekleştireceği etkinlik, enerji yatırımlarının merkezleri olan Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Asya'ya açılmak isteyen güçlü firmalar için de fırsat ortamı yaratacak. Fuarı Irak, Lübnan, Tunus, Ürdün, Sudan gibi ülkelerden kalabalık iş heyetleri ziyaret edecek."
    
    
    

Bu haberi 200 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir