Petrol Piyasası Bilgi Sistemi Yönetmeliğinde değişiklik -Değişiklikle, düzeltme yapılamayacak…

  • Yazı boyutu
Petrol Piyasası Bilgi Sistemi Yönetmeliğinde değişiklik
  -Değişiklikle, düzeltme yapılamayacak…

Petrol Piyasası Bilgi Sistemi Yönetmeliğinde değişiklik -Değişiklikle, düzeltme yapılamayacak bildirimlerle bildirim yapılmaması veya eksik yapılması halinde eksikliğin tamamlanması için süre verilmeyecek veya farklı süre verilecek bildirimler, Sistem Kullanım Talimatı ile belirlenecek

Petrol Piyasası Bilgi Sistemi Yönetmeliğinde yapılan değişiklikle, düzeltme yapılamayacak bildirimlerle bildirim yapılmaması veya eksik yapılması halinde eksikliğin tamamlanması için süre verilmeyecek veya farklı süre verilecek bildirimler, Sistem Kullanım Talimatı ile belirlenecek.
     Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca hazırlanan Petrol Piyasası Bilgi Sistemi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
     Değişiklikle, Yönetmeliğin 7'nci maddesine "Düzeltme yapılamayacak bildirimler ile bildirim yapılmaması veya eksik yapılması halinde eksikliğin tamamlanması için süre verilmeyecek ya da farklı süre verilecek bildirimler Sistem Kullanım Talimatı ile belirlenir" fıkrası eklendi.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir