Petlas'a teşekkür plaketi -Vali Özdemir Çakacak, "Ekonomiye Yön Veren Anadolu Markaları"…

  • Yazı boyutu
Petlas'a teşekkür plaketi
  -Vali Özdemir Çakacak, "Ekonomiye Yön Veren Anadolu Markaları"…

Petlas'a teşekkür plaketi -Vali Özdemir Çakacak, "Ekonomiye Yön Veren Anadolu Markaları" değerlendirmesinde imalat kategorisinde birinci olan Petlas Lastik Fabrikası'na teşekkür plaketi verdi

Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak, "Ekonomiye Yön Veren Anadolu Markaları" değerlendirmesinde imalat kategorisinde birinci olan Petlas Lastik Fabrikası'nın Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan'a teşekkür plaketi verdi.
     Vali Çakacak, fabrikayı ziyaret ederek, yöneticileri kutladı. Petlas Lastik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan'dan fabrikanın işleyişi ve ürettiği lastikler hakkında bilgi alan Çakacak, "Kırşehir'in en büyük sanayi kuruluşu olmasının yanında lastik sektöründe ülkenin tek milli kuruluşu olan Petlas'ın göstermiş olduğu bu başarı, çalışanların olduğu kadar Kırşehirliler adına da bir gurur vesilesidir" dedi.
     Çakacak, Petlas'ın gelecekte dünyadaki sanayi kuruluşları arasında daha üst seviyelere çıkacağına inandığını vurguladı.
     Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan da bu yıl ihracat rakamlarının yaklaşık 200 milyon dolara ulaştığını belirterek, araç lastiğinde dünyanın önde gelen üç kuruluşundan biri olmayı hedeflediklerini söyledi.
     Vali Çakacak, Özcan'a teşekkür plaket verdi.
    
    
    

Bu haberi 405 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir