Petkim, "2012 Ulusal Kalite Ödülü"nde finalist oldu -Petkim Genel Müdürü Öztürk: -"8 yıldır…

  • Yazı boyutu
Petkim, "2012 Ulusal Kalite Ödülü"nde finalist oldu
  -Petkim Genel Müdürü Öztürk:
  -"8 yıldır…

Petkim, "2012 Ulusal Kalite Ödülü"nde finalist oldu -Petkim Genel Müdürü Öztürk: -"8 yıldır süren zor ve zahmetli çalışmalarımızı büyük ödül ile taçlandırmak istiyoruz"

Türkiye Kalite Derneği (Kalder) tarafından her yıl verilen "Ulusal Kalite Ödülü"ne "Büyük İşletmeler" kategorisinde aday olan Petkim'in, yapılan değerlendirmeler sonucunda finalde yarışmaya hak kazandığı bildirildi.
     Petkim Genel Müdürü Hayati Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, 2004 yılında imzaladıkları "Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi" ile EFQM Mükemmellik Modeli'ni uygulamaya başladıklarını belirtti.
     Dünyanın önde gelen iş mükemmelliği modellerinden biri olan EFQM'u 8 yıldır tüm iş süreçlerinin ana unsuru olarak gördüklerini ve uygulamaya koyduklarını kaydeden Öztürk, tüm çalışanlarının bu kültürü bir yaşam biçimine dönüştürdüğünü, bunu da şirketin rekabet gücüne yansıtarak iş süreçlerini her geçen gün daha da iyileştirdiklerini ifade etti.
     Öztürk, "İşimizi düne göre daha iyi yapıyoruz. Bizim hedefimiz en iyisini yapmak. 8 yıldır süren zor ve zahmetli çalışmalarımızı, KalDer tarafından verilen 2012 Ulusal Kalite Ödülü'nü alarak taçlandırmak istiyoruz" ifadesini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 131 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir