PETDER'in projesi, uluslararası ödüle aday gösterildi

  • Yazı boyutu
PETDER'in projesi, uluslararası ödüle aday gösterildi

PETDER'in projesi, uluslararası ödüle aday gösterildi

Petrol Sanayi Derneği (PETDER)'in "Atık Motor Yağlarının Yönetimi" projesi, "The European Supply Chain Excellence Awards" (Avrupa Tedarik Zinciri Mükemmeliyet Ödülleri) programında ödüle aday gösterildi.
     PETDER'den yapılan açıklamaya göre, PwC işbirliği ile 6 Kasım 2012 tarihinde Londra'da 16'ncısı düzenlenen "The European Supply Chain Excellence Awards"(Avrupa Tedarik Zinciri Mükemmeliyet Ödülleri) programında, PETDER tarafından 2004 yılından bu yana sürdürülen "Atık Yağların Yönetimi" projesi, nakliyeden sorumlu iş ortağı OMSAN Lojistik ile birlikte ödüle aday gösterildi.
     Bu yıl toplam 113 kuruluşun başvuruda bulunduğu, 1997 yılından beri düzenlenen ve tedarik zinciri faaliyetlerinde mükemmelliklerini ispatlayan firmaların takdir görmesini ve ödüllendirilmesini amaçlayan "The European Supply Chain Awards" programında, PETDER ve OMSAN "Çevrenin Gelişimine Katkı: Geri Dönüşüm" dalında ilk beş proje arasına girerek finale kaldı.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir