Prizma Hr İnsan Kaynaklari Eğitim Ve Bordrolama Hizmetleri

  Ahmet Muhip Dranas Sokak No:21 K:2 D:3 Küçükbakkalköy - Ataşehir - İstanbul (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-5736781 090-216-5736781 090-530-6129075
  Cengiz İmeci (Firma Sahibi / Ortağı)

  Personel Kiralama Hizmetleri

  Hizmet Hakkında

  Kiralık Personel Almak İsteyen Kuruluşlara Günlük Aylık Ve Yıllık Elaman Temin Edilir.şirket Çalışanlarınızın Senelik İzin Kullanma Veya Uzun Süreli Zorunlu İzin Kullanması Durumunda, Firmamız Geçici Veya Daimi Olarak Çalışacak Personel Desteği Vermektedir.

  şirketlere Bilgi Girişi, Sekreter, Ofis Boy, Çay Servisi, Arşivleme, Depolama, Paketleme, Etiketleme, Zarflama Vb. Alanlarda Personel Sağlamaktayız. Çalışacak Elemanların Tüm Yasal Sorumluluğu Şirketimizin Güvencesi Altındadır.

  dış Cephe Temizliğinde Yılların Verdiği Tecrübeye Dayanarak Temizlenecek Yere Mobil Vinçle Veya Askı Halatlı Sitemle Temizlik Yapmaktayız.
  güvenli Bir Şekilde Çalışan Elemanlarımız Siz Değerli Müşterilermizin Memnuniyetini Ön Planda Tutmaktadır.
  her Çeşit Cam Temizliği Tek Ve Çift Camların Temizliği, Çerçeve Temizliği ( Çerçeve Çeşidine Göre Bakımı ) Bölme Camların Temizliği Cam Kapıların Temizliği, Camdan Yapılmış Çatıların Temizliği, Metropol Ve Yüksek Binaların Temizliği.

  bütün Yukarıdaki Adı Geçen Cam Temizleme Deneyimli, Uzmanlarımız Tarafından Yerinde İncelenir, Camların Temizliği Ve Çerçeve Çeşidinin Bakımı Hakkında En Kısa Detaylarına Kadar Bilgilendiriyoruz. Sizlere En Temiz En Hesaplı Ve Profesyonelce Temizliği Sunacağımıza Garanti Veriyoruz.

  binaların Dış Cephe Yüzeyi Ve Dış Cephe Cam Temizliği Teknolojik Ekipmanlar Kullanarak Uzman Ekipler Tarafından Yapılır.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Hizmetleri

  Prizma Hr İnsan Kaynaklari Eğitim Ve Bordrolama Hizmetleri
  Ahmet Muhip Dranas Sokak No:21 K:2 D:3 Küçükbakkalköy - Ataşehir - İstanbul (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-5736781 / 090-530-6129075
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir