"Perakende Güneşi Ödülleri" adayları belli oldu

  • Yazı boyutu
"Perakende Güneşi Ödülleri" adayları belli oldu

"Perakende Güneşi Ödülleri" adayları belli oldu

"Perakende Güneşi Ödülleri"nin 2012 yılı adayları belli oldu.
     Yapılan açıklamaya göre, bu yıl 10 kategoriden oluşan ve 28-29 Kasım 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Perakende Günleri'nin ödül töreni de etkinliğin ikinci günü gerçekleştirilecek. Perakende sektörü ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılımı ile gerçekleşecek törende sektörü aydınlatanların büyük ödülleri, bu yıl ilk defa "Genç Liderler Ödülü"nün de verileceği 10 ayrı dalda sahiplerini bulacak.
     Ödül kategorileri arasında; "Yaşam Boyu Başarı Ödülü", "Perakende Güneşi Özel Ödülü", "Perakendeye Katkı Ödülü", "En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü- Mağazalar", "En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü- Marketler", "En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü- Alışveriş Merkezleri", "Genç Liderler Ödülü", "Yılın Alışveriş Merkezi Müdürü Ödülü", "En Beğenilen Perakende Kuruluşu Ödülü" ve "En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü" yer alıyor.
     "Perakende Güneşi Özel Ödülü" için Armaggan (Yalçın Ayaslı), Derishow (Fatoş Ahunbay) İntemaLive Projesi (Eczacıbaşı İntema Mağaza) ve Turkcell'in Parmakları Konuşuyor aday gösterildi.
    
    
    

Bu haberi 289 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir