Penguen Kimya Iç Ve Dış Ticaret

  şirinevler Mahmutbey Yolu Cad. No: 1 Kat 7 Büro 37 (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5526993 090-535-2020493
  penguen (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Penguen 30 Gün Etkili Cam Koruyuc Mendil

  • Ürün Adı : Penguen 30 Gün Etkili Cam Koruyuc Mendil

  Ürün Hakkında

  Türkiyede Bir Ilk Islak Mendil Formatinda Oto Cam Koruyucu &yağmur Kaydirici özelliklerinin Ikiside Tek Bir Mendilde. ürünümüzle Ilgili Türkiye Genelinde Ana Bayilikler Verilecektir. Penguen Markali ürünümüzün Ana Bayiliğini Yapip Tali Bayilikler Verebilecek Bayi Adaylari Aranmaktadir. Ana Bayimiz Olduğunuz Takdirde Bulunduğunuz Ilde Tek Yetkili Ana Bayi Olup Genel Merkezimize Gelen Taleplerde Size Yönlendirilecektir. Isterseniz şimdi Biraz ürünümüz Taniyalim.

  Cam Koruyucu Mendil Nedir?
  ürünümüzü Arabanizin Camina Sürüyorsunuz 3 Dakika Bekliyorsunuz Camda Bir Buğulanma Oluşuyor. Oluşan Buğu Tabakasini Kağit Bir Peçete Yardimiyla Siliyoruz Ve 30 Gün Etkili Koruma Başlamiş Oluyor. Artik Aracinizin Camina 30 Gün Boyunca Kuş Pisliği Sinek çamur Böcek Yapişmayacak . Yağmurlu Havalarda Sileck Kullanmaya Gerek Kalmiyarak Güvenli Sürüşün Keyfine Varacaksiniz. Kiş Aylarinda Buzlanmadan Dolayai Sileceğin Cama Yapişmasida Engelnnemiş Olacak .. 1 Islak Mendil 30 Gün Etkilidir. üstelik Bu ürün Son Kullaniciya 1 Ytl Den Ulaşmaktadir Inanilmaz Değilmi. O Halde Ne Duruyorsunuz Gelin Sizde Ana Bayimiz Olun Ve Bu Inalilmaz Kaanç Firsatini Yakalayin. . .
  ________________________________________

  Bayilik şartlari Ve Kazanç Firsatlari:

  Bulunduğunuz Ilde Ana Bayimiz Olmak Isterseniz . Bizimle Irtibata Geciyorsunuz. Ve Eğer O Ilde Bayilik Yoksa Sizinle Randevulaşip Yerinize Geliyoruz Sözleşmemizle Birlikte. 1 Kutuda 100 Adet Penguen Cam Koruyucu Mendil Bulunmaktadir. Başangiç Olarak Bizden 100 Kutu Yani 10,000 Adet ürün Alimi Gercekleştiriyorsunuz. Stoğunuzdaki Bu ürün Zaten Ortalama 1 Ayda 1 Ilin Tükettiği Genel Orandir. ürünümüzün Perakende Satiş Fiyati 1 Ytl Dir. Ana Bayimize 1 Det ürün 30 Kuruştan Gelmektedir. ürünün 3 Farkli Satiş şekli Bulunmaktadir. Birinci öncelik Benzin Istasyonlarina Stand Kurarak Standin Başinada Hostes Koyarak Perakende Gelen Her Araca üründen Teklif Etmek 1 Ytl Olduğundan Dolayi Insanlar Meraktanda Olsa Deneme Amaçli Aliyorlar. Bu şekilde Günde 200-250 Adet ürün Satilabiliyor. Buda Size 250 Ytl Gibi Bir Ciro Birakiyor . Ayni şehirde 3 Stand Kurmaniz Size 600-700 Ytl Gibi Bir Ciro Yapmaniza Olanak Verir. Aya Böldüğünüzde Hostes Giderleri çiktiğinda Size Kalan Kar Marji Hafifsenemiyecek Kadar Fazladir. Ikinci Satiş şekli Ise Stanlarinida Hostesleriniz ürünleri Satarken Sizde Aracinizla . Piyasaya çikip 30 Ytl Ye Aldiğiniz ürünü 60 Ytl Den Yikamacilar Aksesuarcilar Benzin Istasyonlari Marketler E Kutu Bazinda Satişlar Yapiyorsunuz. şehrin Durumuna Göre Günde 5-ila 10 Kutu Arasinda Satişlar Yapilabiliyor. Zaten 1 Kutu Biraktiğiniz Yer Sizin Artik Daimi Müşteriniz Oluyor 15 Günde Bir Siparişlerinizi Yeniliyorsunuz. üçüncü Yöntem Iste Siz şehir Merkezinde çalişirken Ilçe Tali Bayilikleri Vermek Bunu Da Internet Ortamindan Bulabiliyorsunuz Ilan Vererk . Ayrica Zaten Merkeze Sizin Ilinizden Gelen Talepler Otomatikmen Size Yönlendirileceği Için Bu Konuda Fazla Zorlanmiyacaksiniz. Anliyacağiniz Gibi Ufak Bir Matematik Yaptiğinizda. En Küçük Ilde Bile Ayda En Az 5000 Ytl Kazanmak Mümkün Tüm Masraflarinizi çiktiğiniz Takdirde. Yakinda ürün Gamimizi Genişleterek Islak Mendil Formatinda Buğu 1 Ay Etkili Buğu önleyici Ve Torpido Koruyucumuzu Piyasaya Süreceğiz. Tek Bir Sözleşmede Bundan Sonra çikacak ürünlerimizinde Tek Yetkili Ana Bayisi Olacaksiniz. O Halde Ne Düşünüyorsunuz Biz Telefonun Diğer Ucundayiz Saat 24 E Kadar Size Hizmet Vermekteyiz. Telefonlariniz Bekliyoruz şimdiden Hayirli Uğurlu Olsun. Ailemize Hoş Geldiniz

  Tel: (0212) 552 69 63 – Gsm : (0535) 202 04 93

  Msn : Merkezpenguen@hotmail.com

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Penguen Kimya Iç Ve Dış Ticaret
  şirinevler Mahmutbey Yolu Cad. No: 1 Kat 7 Büro 37 (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5526993
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir